SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Akademia księgowego

Chcesz pracować w zawodzie księgowego?
Zależy Ci na rozwijaniu i poszerzeniu wiedzy?
Potrzebujesz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności?

Zapraszamy do Akademii Księgowego.

Akademia Księgowego składająca się z 4 poziomów kształcenia, to szansa na przygotowanie do zawodu. Zaświadczenie o odbyciu szkolenia jest niewątpliwie potwierdzeniem umiejętności i rzetelnej wiedzy pracownika. Cztery poziomy Akademii Księgowego to:

  • stopień I – księgowy od podstaw (księgowy I stopnia)
  • stopień II – specjalista ds. rachunkowości (samodzielny księgowy)
  • stopień III – księgowy bilansista
  • stopień IV – profesjonalny księgowy

Naukę można rozpocząć na każdym etapie. Pozytywnie zdany egzamin i otrzymany certyfikat umożliwia dalszą ścieżkę kształcenia. O szczegóły pytaj w najbliższym oddziale SEKA S.A.

 


SEKA S.A. posiada członkostwo w STOWARZYSZENIU KSIĘGOWYCH W POLSCE

To najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.


NASZE BIURA


SEKA S.A. CENTRALA

ul. Paca 37 I p.
04-386 Warszawa

Kontakt

tel.: 22 517 88 88
seka@seka.pl

Szczegóły

BIAŁYSTOK

ul. św. Rocha 11/1 lokal 708
15-879 Białystok

Kontakt

tel.: 85 871 22 30

bialystok@seka.pl

Dyrektor

Anika Kołodziejska-Roszczenko
Szczegóły

BIELSKO-BIAŁA

ul. Podwale 45
43-300 Bielsko-Biała

Kontakt

tel.: 33 300 10 00
bielsko@seka.pl

Szczegóły

BYDGOSZCZ

ul. Bernardyńska 13, IV p.
85-029 Bydgoszcz

Kontakt

tel.: 52 522 57 50
bydgoszcz@seka.pl

Dyrektor

Joanna Majewska
Szczegóły

GDAŃSK

ul. Wały Piastowskie 1/1305
80-958 Gdańsk

Kontakt

tel.: 58 732 08 80
gdansk@seka.pl

Dyrektor

Kinga Lowińska-Neumann
Szczegóły

GORZÓW WLKP.

ul. Jana Matejki 32, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kontakt

tel.: 95 737 46 20
gorzow@seka.pl

Dyrektor

Magdalena Frańczak-Klimczuk
Szczegóły

KATOWICE

ul. Piotra Skargi 8
40-091 Katowice

Kontakt

tel.: 32 700 22 30
katowice@seka.pl

Dyrektor

Tomasz Boduszek
Szczegóły

KIELCE

ul. Św. Leonarda 1
25-311 Kielce

Kontakt

tel.: 41 230 98 50
kielce@seka.pl

Dyrektor

Sylwia Hil-Król
Szczegóły

KOSZALIN

ul. Zwycięstwa 148
75-613 Koszalin

Kontakt

tel. 94 721 42 00
koszalin@seka.pl

Dyrektor

Magdalena Joda
Szczegóły

KRAKÓW

ul. Wrocławska 75
30-011 Kraków

Kontakt

tel.: 12 203 19 20
krakow@seka.pl

Dyrektor

Waldemar Krztoń
Szczegóły

ŁÓDŹ

ul. Gdańska 80
90-613 Łódź

Kontakt

tel.: 42 280 10 50
lodz@seka.pl

Dyrektor

Artur Murgrabia
Szczegóły

LUBLIN

ul. Wolska 11
20-411 Lublin

Kontakt

tel.: 81 464 16 30
lublin@seka.pl

Dyrektor

Bartosz Barwicki
Szczegóły

OLSZTYN

ul. Dworcowa 7
10-413 Olsztyn

Kontakt

tel.: 89 679 94 40
olsztyn@seka.pl

Dyrektor

Kamil Lullis p.o. dyrektora
Szczegóły

OPOLE

ul. Strzelców Bytomskich 7
45-084 Opole

Kontakt

tel.: 77 545 75 40
opole@seka.pl

Dyrektor

Marek Klimowski
Szczegóły

POZNAŃ

ul. Norwida 14
60-867 Poznań

Kontakt

tel.: 61 624 02 60
poznan@seka.pl

Dyrektor

Jerzy Wójcik
Szczegóły

RZESZÓW

ul. Partyzantów 1A
35-242 Rzeszów

Kontakt

tel.: 17 717 65 20
rzeszow@seka.pl

Dyrektor

Joanna Zarzyczny
Szczegóły

SZCZECIN

ul. Żubrów 3
71-617 Szczecin

Kontakt

tel.: 91 88 19 500
szczecin@seka.pl

Dyrektor

Ewa Urbanek
Szczegóły

TORUŃ

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń

Kontakt

tel.: 56 640 20 37
torun@seka.pl

Dyrektor

Joanna Majewska
Szczegóły

WARSZAWA

ul. Paca 37
04-386 Warszawa

Kontakt

tel. 22 517 88 50
warszawa@seka.pl

Dyrektor

Jarosław Strusiński
Szczegóły

WROCŁAW

ul. Kaszubska 8/4
50-217 Wrocław

Kontakt

tel.: 71 738 38 00
wroclaw@seka.pl

Dyrektor

Agata Janecka
Szczegóły