SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Certyfikat potwierdzający nabycie kwalifikacji w zawodzie spawacza.

Bezpłatny kurs dla spawaczy.


Celem kursu jest zdobycie umiejętności spawania w metodzie TIG–141 (poziom podstawowy) oraz uzyskanie kwalifikacji potwierdzonych certyfikatem  i książeczką spawacza wydanymi przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Uczestnicy biorąc udział w szkoleniu nie tylko zdobędą wiedzę teoretyczną, ale również odbędą zajęcia praktyczne w wymiarze 80 godzin, dzięki którym osiągną duże doświadczenie w przyszłej pracy.

 


ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które ukończyły 18 lat oraz  zamieszkują na terenie wiejskim (wg stopnia urbanizacji DEGURBA 3), w woj. mazowieckim na szkolenie prowadzone przez firmę SEKA S.A.

Kurs jest skierowane do osób, które zgłaszają z własnej inicjatywy chęć przystąpienia do szkolenia realizowanego w ramach ww. projektu. Nie potrzebujemy zgody pracodawcy na udział w kursie.

Projekt „Certyfikat potwierdzający nabycie kwalifikacji w zawodzie spawacza” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (RPO WM) na lata 2014-2020.


 

Najbliższe zaplanowane szkolenia:


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY

Zapytania prosimy kierować na seka@seka.pl
lub bezpośrednio do wybranego Oddziału SEKA S.A. – kliknij tutaj


Zobacz także:

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40