SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Outsourcing z roku na rok  staje się coraz bardziej popularny. Wiele firm korzysta w ten sposób z usług profesjonalistów. Powód tego jest prozaiczny, ale znacząco wpływający na funkcjonowanie przedsiębiorstwa – oszczędność czasu i pieniędzy, a także profesjonalne i bezbłędne wykonanie powierzonych zadań.

Prowadząc jakąkolwiek działalność gospodarczą nie można obejść się bez księgowości, kadr i płac. Usługi kadrowo-płacowe ze względu na trudności w zakresie poprawnego stosowania przepisów, a także złożoność  i częste zmiany w prawie pracy czy ubezpieczeń społecznych, niejednokrotnie przysparzają przedsiębiorcom trudności. Zamiast skupiać się na prowadzeniu działalności, poświęcają mnóstwo czasu na poznanie regulacji prawnych w kwestiach m.in. zatrudnienia lub zwolnienia pracownika. Marnują swój cenny czas, który mogliby poświęcić na inne niezbędne działania przynoszące zyski dla firmy. Dlatego nawet nie warto próbować robić tego samemu, ponieważ konsekwencje nieumiejętnie prowadzonych działań mogą być niekorzystne dla firmy, szczególnie pod względem finansowym.

Doświadczony specjalista szybko i sprawnie uzupełni brakujące dokumenty, wykona niezbędne wyliczenia, będzie w stanie załatwić każdą niecierpiącą zwłoki sprawę związaną z kadrami i płacami. Ponadto, w każdej chwili będzie mógł udzielić praktycznych i szczegółowych wskazówek z tego zakresu.

Dlaczego tego typu usługi warto zlecić profesjonaliście?

  • Zyskasz czas. Zamiast analizować ciągle zmieniające się przepisy, podpiszesz zyskowny kontrakt. Będziesz miał czas na rozwój przedsiębiorstwa, na skupienie się na jego kluczowej działalności.
  • Zaoszczędzisz pieniądze. Zredukujesz koszty związane z utrzymaniem dotychczasowych stanowisk pracy, zmniejszysz wydatki na oprogramowanie systemów kadrowo-płacowych, na koszty dokształcania pracowników czy na porady prawne.
  • Otrzymasz gwarancję, że wykonane usługi są zgodne z przepisami.
  • Będziesz miał dostęp do wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Unikniesz błędów, które mógłbyś popełnić z braku tych kompetencji.

Umiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem z wykorzystaniem usług outsourcingu kadrowo-płacowego w relatywnie krótkim czasie może przynieść spodziewane, duże efekty.

Kontakt: Elżbieta Zadrożna Dyrektor finansowa SEKA S.A. tel.: 22 517 88 23, 22 517 88 48, e-mail: kadryplace@seka.pl

Najbliższe szkolenia:

Zobacz też:

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

 

 


Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google+ | Magazyn SEKA