SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA

PATRONAT SEKA S.A.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że SEKA S.A. objęła patronatem Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA , które odbędą się w dniach 26-28 kwietnia 2019 roku.

doradztwo z zakresu bhp ppoż ochrona środowiska seka s.a.


W poprzednim roku:

Nowoczesna kuchnia wiodącym tematem targów DremaSilesia 2019

O Targach

DremaSilesia to największe w regionie południowej Polski targi w branży przetwórstwa drewna. Wystawcy kierują swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szeregiem innowacji, które z pewnością mogą wpłynąć na efektywność i konkurencyjność zarówno małych zakładów rzemieślniczych jak i dużych zakładów meblarskich. Choć targi mają charakter regionalny to z roku na rok przybywa uczestników z innych regionów Polski i z zagranicy. Stwarza to niepowtarzalną okazję do zaprezentowania potencjału rodzimego przemysłu i nawiązania kontaktów biznesowych z nowymi kontrahentami. Wiodącym tematem tegorocznych targów będzie NOWOCZESNA KUCHNIA wszystko począwszy od materiałów przez wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania.

Co jeszcze na Targach?

Targom DremaSilesia towarzyszy szereg ciekawych imprez. Wśród nich „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych”. Będą to warsztaty organizowane przez firmę InfoTEC CNC oraz Grupę MTP. W trakcie Fabryki Mebli Na Żywo uczestnicy zapoznają się z nowoczesnym procesem produkcyjnym począwszy od projektowania, tworzenia kosztorysu, produkcję i gotowe meble. Będą mogli skorzystać z porad ekspertów oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami cyfrowymi stosowanymi przy produkcji mebli.

Inną imprezą towarzyszącą będzie Prezentacja SEMA warsztaty prezentujące nowoczesne oprogramowanie do projektowania konstrukcji drewnianych i schodów. Warsztaty kierowane są szkół i profesjonalistów z branży drzewnej i meblarskiej.

Warto też wspomnieć o Strefie Antysmogowej organizowanej przez “Magazyn Biomasa”. Zagadnienie zanieczyszczenia powietrza cieszy się narastającym zainteresowaniem. W Strefie będzie można obejrzeć urządzenia takie piece pelletowe oraz urządzenia antysmogowe. Ponadto będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat smogu i dowiedzieć się, jakie są możliwości uzyskania dotacji na wymianę starych instalacji grzewczych.

To tylko część atrakcji, jakie oferuje sosnowiecka impreza. Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Targów DremaSilesia!

Skontaktuj się w sprawie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa:

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2017/04/Tomasz-Boduszek-kontakt-Katowice-seka-pl.jpg

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach Wydział Zarządzania. Od wielu lat związany ze sprzedażą w sektorze B2B i zarządzaniem w tym obszarze. Nowoczesny handlowiec i menadżer. Pełen pasji i charyzmy, wychodząc z pomocą innym ludziom inspiruje ich do osiągania celów i podnoszenia swoich kompetencji. Prywatnie – człowiek popularyzujący ideę zdrowego trybu życia.

tel. 32 700 22 38 | kom. 519 567 536 | e-mail: tomasz.boduszek@seka.pl

Zobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA


Imię *

Nazwisko *

Telefon *

E-mail *

Województwo *

1 Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

1 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 t.j. z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2018.1954 t.j. z późn. zm.)


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-036 Warszawa;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji handlowych lub w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.);
  • odbiorcą danych, poza Administratorem, są podmioty z nim współpracujące, które wspierają nas w naszej działalności, w szczególności zapewniają wsparcie techniczne dla wewnętrznych systemów IT,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • dane nie będą przekazywane do państw trzecich,
  • pozyskane dane pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych,
  • dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.