SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Skorzystaj ze zdalnej oferty szkoleniowej SEKA S.A.

SEKA S.A. oferuje bogatą paletę szkoleń online. Nie ruszając się z domu możesz poszerzyć swoją wiedzę. E-Learning – Efektywność osobista to szkolenie, które pozwoli Ci poznać sposoby rozwijania efektywności indywidualnej na drodze właściwego zarządzania osobistymi zasobami intelektualnymi oraz emocjonalnymi. Nasze szkolenia nakierowane są zarówno na rozwój twardych jak i miękkich umiejętności. Skorzystaj z naszej z naszej oferty!

Czas narodowej kwarantanny to niezwykle trudny czas, który jednak można efektywnie wykorzystać. W dobie epidemii możliwość kształcenia we własnym domy bez konieczności bezpośredniego kontaktu zarówno z trenerem jaki i innymi uczestnikami szkolenia ma niebagatelne znaczenie. Nie daj się sterroryzować  koronawirusowi!

Dostępność

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na odbycie szkolenia w wersji mobilnej na komputerze/laptopie, tablecie, telefonie komórkowym. Niewymagana jest instalacja dodatkowych programów, wystarczy przeglądarka internetowa i karta dźwiękowa. Szkolenia skonstruowane są tak by można je było przerywać i powracać do nich w dowolnym monecie. Atrakcyjna forma graficzna, przystępny język oraz rzetelność merytoryczna to gwarancja efektywności szkolenia.

Dla kogo?

Adresatami szkoleń jest szerokie grono odbiorców. Nie ma znaczenie jaką pozycję zajmujesz w swoim przedsiębiorstwie, liczy się chęć zwiększenia sprawności i skuteczności działań oraz chęć rozwijania indywidualnego potencjału. To nastawienie i nasze szkolenia to gwarancja sukcesu!

 

Zobacz listę szkoleń on-line
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DEMO

Zaufaj naszemu doświadczeniu skontaktuj się z nami już dzisiaj NAPISZ DO NAS TERAZ NA: szkolenia@seka.pl

Zapoznaj się z ofertą szkoleniową on-line SEKA S.A. krajowego  lidera w branży e-learningu.

ZOBACZ TAKŻE INNE SZKOLENIA ON-LINE

 


Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.plZobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA