SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Patronat SEKA S.A. nad VI Forum Nowoczesnej Produkcji – Jak wdrożyć innowacje. #FNP2018

W wyniku globalizacji, liberalizacji handlu, innowacji, a tym samym ciągle wzrastającej konkurencji, niezbędne jest wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm. Czy transformacja 4.0 dotyczy tylko największych firm? Jak ze zmianami radzą sobie małe przedsiębiorstwa? Jak przygotować się do zmian? W jaką technologię warto inwestować? Od czego zacząć? To najbardziej aktualne pytania pojawiające się nad zagadnieniem branży produkcyjnej w Polsce. Odpowiedzi na te pytania nie zabraknie oczywiście podczas VI edycji Forum Nowoczesnej Produkcji, która odbędzie się 24-25 października 2018 r., w The Westin Warsaw Hotel.

Przyjdź na wydarzenie i zobacz jak inni rozwiązali problemy, z którymi zmaga się większość firm produkcyjnych, nie tylko w Polsce. SEKA S.A będzie reprezentowana przez dr Macieja Karwasa Dyrektora Działu Zarządzania Bezpieczeństwem. W formule debaty przy okrągłych stołach podejmie temat: „Zarządzanie bezpieczeństwem przedsiębiorstwa w aspekcie zmian w obszarze ochrony danych osobowych – szanse i wyzwania.| stolik w konwencji Round-Tables w dniu 24 października 2018 o godzinie 13:35 |

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2018/09/MAciej_KArwas_zarzadzanie_bezpieczenstwem_seka_sa_159x159.jpg
Doktor nauk o bezpieczeństwie, absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Wieloletni oficer cywilnych i wojskowych służb specjalnych, ekspert ds. bezpieczeństwa narodowego w obszarze zwalczania terroryzmu, zarządzania bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej państwa, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji niejawnych.
W latach 2008 – 2011 ukończył studia podyplomowe kolejno: na Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, Akademii Dyplomatycznej w Warszawie oraz Collegium Civitas PAN w Warszawie na kierunkach: terroryzm i przestępczość zorganizowana, polityka zagraniczna, międzynarodowe stosunki wojskowe oraz zarządzanie bezpieczeństwem ekonomicznym państwa. Od 2011 r. wykładowca akademicki miedzy innymi Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Od 2015 roku biegły sądowy Sądu Okręgowego w Warszawie w dziedzinie zwalczanie terroryzmu, ochrona informacji niejawnych, ochrona danych osobowych oraz bezpieczeństwo ekonomiczne państwa. Autor wielu publikacji i artykułów poświęconych problematyce bezpieczeństwa państwa. Ekspert ds. bezpieczeństwa narodowego stacji telewizyjnych: Polsat News 2 oraz Polsat News.

Kontakt: tel. 22 517 88 04 | kom. 797 863 943 | e-mail: maciej.karwas@seka.pl

Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wpisz kod „SEKA20”, a otrzymasz – 20% rabatu na zakup uczestnictwa w Kongresie. Oferta ważna do dnia 24 października br. i nie łączy się z innymi promocjami.

To innowacyjna formuła konferencji, w odróżnieniu od klasycznej organizacji umożliwia interakcję między uczestnikami, stwarza możliwość wymiany myśli i doświadczeń. Każdemu stolikowi przewodniczy gospodarz będący ekspertem w danej dziedzinie. Przy każdym ze stołów następuje pogłębiona dyskusja na bieżące tematy dotyczące sektora produkcyjnego. To idea, która wprowadza dynamizm, możliwość integracji i networkingu między uczestnikami. Blok podzielony jest na dwie 45 min rundy między którymi odbywa się krótka przerwa na zmianę stołu tematycznego.

Z perspektywy uczestnika ma on możliwość wybrania na każdą rundę jednego stołu tematycznego. Moderator przez dwie rundy powtarza zagadnienie dla różnych grup uczestników.

Źródło: FDT Group.

Podczas żywych rozmów na posiedzeniu Rady Programowej, okazało się, że jeśli chodzi o polski przemysł, to więcej jest pytań, niż odpowiedzi. Agenda jesiennej edycji wydarzenia będzie odpowiadać na aktualne potrzeby i rozwiewać wątpliwości, z którymi mierzy się kadra zarządzająca małych i dużych firm produkcyjnych. Program VI Forum Nowoczesnej Produkcji to koncentracja na biznes use cases oraz krótszych, dynamicznych panelach. Na zakończenie każdego dnia odbędzie się pogłębiona, merytoryczna rozmowa przy okrągłych stołach – “W koło o produkcji”. Dyskusje poprowadzą eksperci w ramach ścieżek tematycznych, które były omawiane w ciągu dnia. – Formuła round tables jest o tyle ciekawsza od panelu, że każdy z uczestników może w dowolnym momencie zabrać głos i skomentować wypowiedź innego uczestnika. To dodaje dynamizmu – dopowiada Michał Zimiński, Manager, Simon Kucher & Partners. Za drobny lifting dotychczasowej formuły wydarzenia odpowiada Rada Programowa Forum Nowoczesnej Produkcji, pod przewodnictwem, Joanny Makowieckiej-Gaca, CEO, KARMAR S.A. i Dariusza Piotrowskiego, Dyrektora Generalnego, DELL EMC w Polsce. To właśnie grono kluczowych ekspertów z dziedziny nowoczesnej produkcji, zauważyło potrzebę uczestników, do odejścia od teorii, a skoncentrowaniu się na praktycznych przykładach wdrożeń rozwiązań, które mają zastosowanie w wiodących firmach na świecie. W efekcie ma powstać przepis, na lepszy, cyfrowy przemysł.

Forum Nowoczesnej Produkcji to wyjątkowy kongres, który dostarczy Ci unikalnej wiedzy.
Czego się u nas dowiesz i jakie tematy zostaną poruszone podczas 6. edycji?

  • W jaki sposób poradzić sobie z brakiem i rotacją pracowników,
  • Jak utrzymać najlepszych pracowników – systemy motywacyjne, programy rozwojowe,
  • Jak wyznaczyć osiągalne dla organizacji cele dające mierzalne efekty,
  • Industry 4.0 tylko dla największych? Kluczowe problemy sektora MŚP,
  • Jak zmierzyć się z transformacją,
  • Automatyzacja, robotyzacja, digitalizacja – trendy i perspektywy,
  • Wykorzystanie sztucznej inteligencji w produkcji,
  • Wdrażanie nowych technologii we współpracy ze startupami,
  • W jakie technologie inwestować by były opłacalne i przyniosły realne korzyści,
  • Case Studies firm produkcyjnych, które przeprowadzają transformacje.

Zobacz jak wyglądało poprzednie wydarzenie:

“W styczniu 2015 roku Accenture – potentat w branży outsourcingowej i konsultingowej w dziedzinie zarządzania i wysokich technologii – opublikował raport, w którym stwierdzono, że Przemysł 4.0 może dostarczyć światowej gospodarce 14,2 trylionów dolarów do 2030 roku i to tylko w Wielkiej Brytanii. Według ostatnich badań amerykańskiego przedsiębiorstwa informatycznego Cisco jest szansa na to, że IoT zarobi około 19 trylionów dolarów w ciągu następnej dekady”*

*źródło: csi.pl/aktualnosci/222-trzy-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-przemysle-4-0

Kongres realizowany jest w ramach działalności grupy MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe w Polsce dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Wszelkie informacje na temat VI Forum Nowoczesnej Produkcji można uzyskać za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: www.forumprodukcji.pl

Zobacz także fascynujące, dobre praktyki, w formie wywiadów z osobami zarządzającymi wielu renomowanych marek: