SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Fundacja dla Edukacji Ekologicznej – patronat SEKA S.A.

SEKA S.A. jako firma silnie zaangażowana w działalność proekologiczną wspiera wszelkie formy aktywności mające na celu zwiększenie świadomości ekologicznej polskich przedsiębiorców.

Świadczenie usług z zakresu ochrony środowiska, to jedna z głównych gałęzi działania firmy.  Naszą misję kształtowania postaw proekologicznych realizujemy także poprzez podejmowanie współpracy z podmiotami aktywnie działającymi na tym polu. Takim podmiotem jest Fundacja dla Edukacji Ekologicznej.

Realizujemy działania podnoszące świadomość ekologiczną. Dzięki Wam zdobywamy nowe doświadczenia i chcemy się nimi dzielić. Jesteśmy pewni, że razem wypracujemy wspaniałe rzeczy.

Fundacja wspiera firmy we wdrażaniu rozwiązań przyjaznych środowisku i minimalizowaniu ich negatywnego wpływu na zasoby naturalne.

SEKA S.A. objęła patronat merytoryczny nad działaniami podejmowanymi przez Fundację dla Edukacji Ekologicznej.  W ramach patronatu nasza firma będzie dzielić się wiedzą i doświadczeniem realizując działania podnoszące świadomość ekologiczna.

Wierzymy, że podnoszenie stanu świadomości ekologicznej w polskich firmach wpływanie pozytywnie na poprawę stanu środowiska.

Większość firm, oraz zakładów wywiera wpływ na środowisko naturalne. Jeśli mamy tego świadomość, to bardzo dobrze. Jeszcze lepiej, jeśli staramy się ten wpływ na środowisko naturalne zminimalizować.

SEKA S.A. od lat świadczy usługi z zakresu obowiązków prawnych ochrony środowiska. Mając na uwadze stan środowiska, oraz przemiany jakie w nim zachodzą, wraz z Fundacją dla Edukacji Ekologicznej postanowiliśmy podjąć działania mające na celu podniesienie świadomości w zakresie ekologicznym.

Naszym celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz pracowników poprzez edukację. Edukacja ekologiczna może przyjmować różne formy. My wraz z Fundacją dla Edukacji Ekologicznej pomagamy w dążeniu do osiągania standardów ekologicznych, które to ograniczają wpływ na środowisko naturalne, a także wpływają pozytywnie na ekonomiczny aspekt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Posiadanie certyfikatu wydanego przez wiarygodnego partnera zwiększa wiarygodność, szczególnie w oczach nowych klientów, partnerów, a także otwiera drzwi do dużych rynków.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Kontakt: Aleksander Florek Koordynator ds. ochrony środowiska
kom. 503 091 080 | e-mail: aleksander.florek@seka.pl

Więcej dobrych praktyk w Magazynie SEKA

Zobacz także: