SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Green Business Center – szkolenia i konferencje blisko natury!

Czy możliwe jest zorganizowanie szkolenia w bliskiej odległości od centrum Warszawy, jednocześnie czując „bliskość natury”? Owszem! Green Business Center to kreatywne centrum szkoleniowo-konferencyjne zlokalizowane w biurowcu przy ul. Leszno 12 w Warszawie.

Organizując szkolenia lub wydarzenia firmowe, organizatorzy potrzebują miejsca wielofunkcyjnego, które dostosuje się do rodzaju spotkania, liczby uczestników, zapewni kompleksowy pakiet usług, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Nie tylko oczekują sprzętu multimedialnego, oprawy cateringowej, ale pełnego wsparcia logistycznego.

W Green Business Center na uczestników szkoleń, konferencji, branżowych spotkań i innych wydarzeń o charakterze biznesowym czekają 3 sale warsztatowe zaaranżowane w koncepcji biophilic design, czyli „blisko natury”. Nietuzinkowa przestrzeń z roślinami, które oczyszczają powietrze, naturalnymi dodatkami i „żywymi ścianami”. W częściach wspólnych komfortowe miejsce do wypoczynku, kreatywne gry, ilustracje z myślenia wizualnego i wyśmienita kawa z lokalnej palarni. W zielonych przestrzeniach uczestnicy odpoczywają, są zaangażowani i efektywniej przyswajają wiedzę!

Organizatorzy, którzy decydują się na organizację wydarzenia w Green Business Center, otrzymują pełen wachlarz możliwości i wszechstronne usługi. Nietuzinkowa aranżacja wnętrz oraz nowoczesny sprzęt audiowizualny sprawiają, że obiekt jest doskonałym tłem pod warsztaty z pracownikami, którzy lubią odkrywać nowe, inspirujące miejsca, kameralne konferencje oraz prestiżowe spotkania z kontrahentami. Jednocześnie zapewnia spokój i ciszę, która sprzyja rozwijaniu projektów i szkoleniu pracowników.
W Green Business Center sale warsztatowe są elastycznie dopasowane do potrzeb Klientów. Jeżeli w stałej ofercie nie ma dodatkowej usługi lub narzędzi, które są niezbędne do przeprowadzenia wydarzenia zespół Green Business Center… sprosta każdemu wyzwaniu.

Kontakt:
Green Business Center
strona www: www.greenbusinesscenter.pl
adres e-mail: biuro@gbc.waw.pl tel.: +48 796-794-460


Zobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google+ | Magazyn SEKA


Imię *

Nazwisko *

Telefon *

E-mail *

Województwo *

1 Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

1 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 t.j. z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2018.1954 t.j. z późn. zm.)


Zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-036 Warszawa;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji handlowych lub w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.);
  • odbiorcą danych, poza Administratorem, są podmioty z nim współpracujące, które wspierają nas w naszej działalności, w szczególności zapewniają wsparcie techniczne dla wewnętrznych systemów IT,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • dane nie będą przekazywane do państw trzecich,
  • pozyskane dane pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych,
  • dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.