SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Bezpieczeństwo w pracy jest naszym priorytetem. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do szerzenia świadomości o bezpieczeństwie na każdym szczeblu naszej organizacji.

Browar_Elblag_Grupa_Zywiec_case_study_bhp_SEKA_SA_bezpieczenstwo_i_higiena_pracy_prewencja_magazyn_seka_sa_ochrona_srodowiskaNajlepszą rekomendacją jest zadowolenie partnerów. Grupa Żywiec we współpracy z SEKA S.A. w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa to przykład jak ogromna grupa browarów może bez zarzutu wypełniać skomplikowane działania związane z obowiązkami w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa.

Jak każda nowoczesna organizacja, uznajemy rozwój pracowników za kluczowy element doskonalenia naszej firmy.

Wywiad z Panem Jackiem Sawickim Dyrektorem Browaru w Elblągu  nawiązuje między innymi do szkoleń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, które nie są wyłącznie obowiązkiem nałożonym przez prawo. Stanowią trzon całego programu rozwoju pracowników – są jego niezbędnym elementem kształtującym ich kompetencje. Przeczytał cały wywiad: zobacz-wiecej-button-seka


W cyklu DOŚWIADCZENIE, opisaliśmy już kilka bardzo ciekawych case study działań SEKA S.A. ze swoimi klientami, do których należą największe światowe marki:

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj Więcej…

 

 

AMREST – Quick service & casual dining Więcej…

 

 

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej Więcej…

 

 

Danfoss – Safety on the shop floor Więcej…

 


Zobacz także:

stopka-bhp-kontrola-seka-sa