×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

CELE SZKOLENIA

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestnika praktycznych umiejętności w obsłudze aplikacji do tworzenia rysunków 2D w środowisku CAD.

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie dedykowane jest dla osób pracujących lub uczących się, zajmujących się architekturą, inżynierią i konstrukcją, pragnących certyfikować swoje umiejętności w zakresie pracy w dwóch wymiarach w środowisku CAD, międzynarodowym certyfikatem. Szkolenie przeznaczone jest również dla osób spoza sektora technicznego, które chcą uzyskać certyfikat ECDL CAD.

KORZYŚCI

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych jest jednolitym, uznawanym w całej Europie certyfikatem i jest popierany przez Radę Europy, rządy wielu państw i duże korporacje oraz firmy. Powstał z myślą o tych, którzy muszą lub chcą wiedzieć, jak korzystać z komputera. Jest odpowiedni dla ludzi dowolnych zawodów i dla poszukujących pracy, w każdym wieku – od 8 do 80 lat.
Umiejętności komputerowe mają coraz większe znaczenie we wszystkich dziedzinach życia a ECDL jest rzetelnym świadectwem tych umiejętności.

ZAKRES TEMATYCZNY

1. Wprowadzenie – pierwsze kroki, nawigacja, wykorzystywanie warstw/poziomów, export/import danych
2. Operacje podstawowe – tworzenie obiektów/elementów, narzędzia selekcji, modyfikacje obiektów/elementów, odczytywanie danych, właściwości, opisy (teksty i wymiarowanie)
3. Zagadnienia zaawansowane – bloki, technologia OLE
4. Wydruk – drukowanie/opcje drukowania