SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Zapewnienie bezpieczeństwa i jego poziom na terenie budowy zależy od wielu czynników, wśród których najważniejszy i determinujący pozostałe czynniki jest czynnik ludzki. Inicjatywa „Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie” proponuje konkretne działania, wspomagające zachowania probezpieczne. Jednym z nich jest tzw. lustro odpowiedzialności. 

Atrakcyjny i zaskakujący element na budowie, jakim jest lustro, przykuwa uwagę pracowników i odwiedzających plac budowy i zadaje ważne pytanie – od kogo przede wszystkim zależy bezpieczeństwo na budowie? Spoglądający w nie pracownik widzi swoje odbicie i napis na jego ramie: „To jest osoba odpowiedzialna za BHP”.

Wykonanie tego elementu można zlecić firmie zewnętrznej, która przygotuje projekt  w dowolnej kolorystyce i wielkości. Istotnym jest fakt umiejscowienia lustra bezpieczeństwa tak, aby wpisywało się w kulturę bezpieczeństwa Generalnego Wykonawcy, a przede wszystkim pracowników firm podwykonawczych, zatem dobrze, by było usytuowane przy wejściu na budowę, gdzie przechodzą pracownicy udający się do pracy, ale i goście odwiedzający budowę.

 


 

Zobacz też:

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

 

 


Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google+ | Magazyn SEKA