SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Przygotowanie pracowników do skutecznego reagowania w sytuacjach zagrożeń.

Magazyn_SEKA_browar_zywiec_pierwsza_pomoc_podoruzmienie_dla_bezpieczenstwa_w_budownictwie_praca_na_wysokosciach-logoBezpieczeństwo pracowników oraz klientów to podstawa w działalności firm, które chcą rozwijać swój biznes w sposób odpowiedzialny. Jednym z głównych zadań pracodawców jest przygotowanie pracowników do skutecznego reagowania w sytuacjach wszelkiego typu zagrożeń. Pracownicy muszą być gotowi do udzielenia pierwszej pomocy zarówno swojemu koledze pracującemu stanowisko obok, jak i klientowi, który mdleje, dokonując zakupów. Dzięki takiemu podejściu zarówno pracownicy, jak i klienci firmy czują się zaopiekowani, a to bezpośrednio przekłada się na wizerunek przedsiębiorstwa.

Aktualny numer magazynu SEKA poświęciliśmy zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz udzielaniu pierwszej pomocy. Poruszamy z ekspertką niezwykle ważne dla nas wszystkich tematy związane z umiejętnym udzielaniem pierwszej pomocy oraz prezentujemy inicjatywę – „Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”, która ma systemowo poprawiać stan bezpieczeństwa w branży najbardziej zagrożonej śmiertelnymi wypadkami. Magazyn SEKA to tradycyjnie również dobre praktyki. W tym numerze prezentujemy Grupę Żywiec i jej podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

Zapraszamy do subskrypcji Magazynu SEKA oraz newslettera.

Zapytaj o współpracę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl

Zobacz także:

stopka-bhp-kontrola-seka-sa