SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Zaufanie, lojalność i satysfakcja #30latSEKA

Czy Polacy czują się bezpiecznie w pracy? Jakie branże uważają za najbardziej niebezpieczne? Jak często spotykają się z naruszeniami przepisów lub wypadkami w miejscu pracy? Na te i wiele innych pytań związanych z kulturą bezpieczeństwa w miejscu pracy odpowiada „Koalicja Bezpieczni w Pracy”.

Najnowszy numer Magazynu SEKA poświęciliśmy w dużej mierze na omówienie rozwiązań dotyczących BHP. Począwszy od prezentacji inicjatywy, jaką jest „Koalicja Bezpieczni w Pracy”, która kreuje trendy i edukuje polskie przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez przedstawienie rozwiązań szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy realizowanych w formule e-learning czy skierowanych do pracowników branży budowlanej. Skończywszy na promocji innowacyjnego projektu, jakim jest Edukacyjna Komunikacja Ekspercka – docenionego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach Ogólnopolskiego Konkurs Poprawy Warunków Pracy.

Zapraszamy do subskrypcji Magazynu SEKA oraz newslettera.

Zobacz Magazyn SEKA online, dostosowany do wygodnego czytania na urządzeniach mobilnych:

Zapytaj o współpracę w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl

Zobacz inne dobre praktyki

Zapisz się na nasz newsletter!