SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 2 (17) 2018

„Z nami bezpieczniej!” to hasło przyświeca działalności firmy SEKA S.A. od 30 lat. Okrągła rocznica naszej obecności na rynku i aktywnego wspierania partnerów firmy to idealny moment, aby przedstawić na łamach magazynu wybrane osoby, bez których nie byłoby bogatej oferty usług, a tym samym sukcesu firmy. Profesjonalne rozwiązania z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, elastyczne formy outsourcingu szkoleń, wsparcie w obrębie BHP i ochrony ppoż., prawo pracy, ochrona środowiska, zarządzanie bezpieczeństwem oraz realizacja projektów unijnych – w tych obszarach nasi eksperci wspierają Państwa firmy i pracowników już trzy dekady! Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer „Magazynu SEKA”, wraz z zestawem praktycznych informacji, które
mogą pomóc w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. W kwartalniku tradycyjnie już zamieszczamy porady, dobre praktyki, wywiady i ciekawostki z branży. Wyjątkowym przedsięwzięciem jest przygotowany przez naszą redakcję dodatek specjalny. Opowiadamy w nim historię firmy, zarówno tę dalszą, jak i najnowszą. Jesteśmy przekonani, że lektura magazynu będzie okazją do pogłębienia wiedzy i praktycznych umiejętności, ale również miło spędzonym czasem. Zapraszamy do subskrypcji „Magazynu SEKA” na: seka.pl/magazynseka oraz do współtworzenia kwartalnika i popularyzacji bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Dziękujemy, że są Państwo z nami.