SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 2 (20) 2019

W aktualnym magazynie SEKA pochylamy się przede wszystkim nad zagadnieniami bezpieczeństwa podczas letniego, urlopowego wypoczynku. Zależy nam na promocji dobrych praktyk w tym zakresie, ponieważ bezpieczeństwo na co dzień przekłada się bezpośrednio na prawidłowe postawy i zachowania w pracy. Z drugiej strony procedury, standardy, przepisy, których przestrzegamy w pracy, pomagają
eliminować ryzykowne sytuacje, w których człowiek jest głównym aktorem na co dzień. Faktem jest, że nie uregulujemy wszystkiego, ale musimy podejmować działania profilaktyczne oraz edukacyjne, aby człowiek zachował „uważność” w coraz bardziej skomplikowanej rzeczywistości.

Dziękujemy, że są Państwo z nami.