SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 3 (21) 2019

Czym faktycznie jest outsourcing i czy opłaca się jego stosowanie? W aktualnym numerze magazynu odpowiadamy na te pytania, nurtujące małych i dużych przedsiębiorców. Jako jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych, świadcząca usługi dla setek klientów w Polsce, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że wiemy, czym jest outsourcing, dlaczego się opłaca, a co więcej – jak z niego skutecznie korzystać. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem z czytelnikami. Poprosiliśmy również zewnętrznych ekspertów oraz praktyków o opinię oraz porady. Przypomnę, że już dzisiaj możemy zaproponować naszym klientom outsourcing takich działań jak: bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska, ochrona p.poż., zarządanie bezpieczeństwem, szkolenia oraz kadry i płace. Tradycyjnie, jak w każdym numerze przygotowaliśmy również poradniki oraz przykłady dobrych praktyk dotyczące zastosowania i wykorzystania usług outsourcingowych w codzienności biznesowej.

Kwartalnik SEKA rozwija się bardzo dynamicznie. Od kilku numerów jesteśmy dostępni już nie tylko w wersji elektronicznej, ale również papierowej. Dzięki temu trafiamy do szerokiego grona czytelników, którzy mają możliwość zapoznania się z magazynem w ramach licznych wydarzeń branżowych. Magazyn SEKA dostępny jest podczas konferencji i targów, którym patronujemy lub udzielamy merytorycznego wsparcia. W przypadku aktualnego wydania magazynu SEKA partnerem naszego pisma są Targi Outsourcing Expo – Ogólnopolskie
Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Dziękujemy, że są Państwo z nami.

 

 

prezes zarządu SEKA S.A.
Maciej Sekunda