SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Mistrzostwa kadry BHP

Specjaliści i pasjonaci tematyki bhp będą mieli okazję zawalczyć o atrakcyjne nagrody i tytuł Mistrza. Aby wziąć udział w konkursie należy od 7 do 25 maja wypełnić test online na stronie Koalicji Bezpieczni w Pracy.


Mistrzostwa Kadry BHP na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w branży. W trzech poprzednich edycjach udział wzięło już ponad 2000 osób. Element rywalizacji pozwala docierać do coraz większej liczby osób, co w przekonaniu Marka Maszewskiego z SEKA S.A., wpływa na wzrost standardów bezpieczeństwa w polskich firmach.

Mistrzostwa Kadry BHP to nie tylko możliwość otrzymania prestiżowego tytułu, czy wygrania atrakcyjnych nagród, ale również możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego aktualizowania wiedzy, niezbędnej w zawodzie każdego BHP-owca.


NAGRODY!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy trwa od 7 do 25 maja 2018. 50 najlepszych osób przystąpi do kolejnego testu w dniach 7-10 czerwca. Tegorocznego zwycięzcę poznamy 21 czerwca 2018 roku na Gali IV edycji Mistrzostw Kadry BHP. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, takie jak smartfon, tablet, kamerka GoPro oraz bony i vouchery na szkolenia oraz wydarzenia branżowe o łącznej wartości 15 tys. złotych.


Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane
z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajduje się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie i fundacja Forani. Partnerem Mistrzostw jest firma MOVIDA, organizator specjalistycznych konferencji dla profesjonalistów.

Więcej dobrych praktyk w Magazynie SEKA

Zobacz także: