SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Najważniejsze są oczekiwania klientów

– Jakiego rodzaju usługi dla przedsiębiorców świadczy gorzowski oddział SEKA S.A.?

– SEKA S.A. wspiera pracodawców w prowadzeniu działalności. Dostarczamy spokój pracodawcom i bezpieczeństwo pracownikom. Najbardziej rozpoznawalni jesteśmy z obszaru BHP i PPOŻ.. Prowadzimy szkolenia, nadzory, audyty na zlecenie m. in. w obszarze ochrony środowiska, prawa pracy, BHP. Trzeba jednak w tym miejscu powiedzieć, że SEKA S.A. ma bardzo szeroką ofertę dla biznesu. Oprócz wymienionych przed chwilą usług związanych z BHP, prowadzimy szkolenia oraz usługi z zakresu ochrony środowiska, doradztwa z prawa pracy, obsługę kadrowo-płacową. Zajmujemy się również prowadzeniem projektów unijnych dla przedsiębiorców, dofinansowań do szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Bazy Usług Rozwojowych, która startuje w województwie lubuskim już od września. Prowadzimy pracodawcę od diagnozy potrzeb szkoleniowych, wypełniania dokumentów, aż do wsparcia w trakcie prowadzenia projektu. Jesteśmy przygotowani do obsługi małych, średnich i dużych przedsiębiorstw o złożonej strukturze i różnych oczekiwaniach. Biznes potrzebuje partnera, który zaopiekuje się całościowo aspektami związanymi z bezpieczeństwem ludzi i infrastruktury, rozwojem umiejętności czy przygotowaniem zakładu pracy do kontroli z zakresu prawa pracy czy środowiska.

Głos-Przedsiębiorcy_ZIPH_06_2017-1_okladka– Ważnym aspektem działalności firmy, który podkreśla Pani, są kursy i szkolenia. W jak szerokim zakresie prowadzicie Państwo te usługi?

– Prowadzimy szkolenia zawodowe od obsługi wózków widłowych, spawania poprzez szkolenia z programów komputerowych do szkoleń specjalistycznych typu HACAP. Przygotowujemy również szkolenia tzw. miękkie podnoszące umiejętności zarządzania dla managerów i Top Managmentu. Mamy ofertę dla branży transportowej, logistycznej, produkcyjnej, usługowej. Przygotowujemy szkolenia na zamówienia administracji publicznej, szkół, samorządów. Dla nas najważniejsze są oczekiwania klientów Nie mamy zamkniętej oferty, gdyż często wspólnie z klientem ustalamy dokładny zakres tematyczny kursu. Nasz kalendarz dotychczasowych i obecnych usług obrazuje jedynie przekrój naszych możliwości.

– Czym wyróżniacie się na tle rynkowej konkurencji?…

POBIERAM PDF BUTTONPobierz plik PDF z całym tekstem (str. nr. 14) i wydaniem Głosu Przedsiębiorcy, Wydawnictwa Zachodniej Izby Przemysłowo-handlowej, w którym pojawił się artykuł.

Rozmawiał Tomasz Molski
Redaktor Naczelny Głosu Przedsiębiorcy


Magdalena Frańczak-Klimczuk
Dyrektor Oddziału SEKA S.A. w Gorzowie Wielkopolskim
tel. 95 737 46 22 | kom. 501 534 981 | e-mail: magdalena.franczak@seka.pl

Pracuję z ludźmi i dla ludzi. Gwarantuję wynik, szacunek i zaangażowanie. Optymalizuję procesy transportowe, magazynowe podnosząc jakość obsługi klienta na linii operacji i sprzedaży. Implementuję procesy związane z uruchamianiem jednostek z obszarów: transport, usługi, obsługa klienta. Mam doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C. Znam prawo pracy. Przeprowadzam rekrutacje, oceny pracownicze. Podnoszę zaangażowanie pracowników. Zarządzam zmianą, pracuję za pomocą m. in. informacji zwrotnej, coachingu stanowiskowego. Prowadzę szkolenia z zakresu komunikacji, zarządzania zmianą, informacji zwrotnej, obsługi klienta. Wprowadzam do firm i urzędów proces komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zarządzania zmianą, informacji zwrotnej. Lider, członek i konsultant grup projektowych w obszarach komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej oraz Employer Brandingu.


Zapraszamy do odwiedzenia stron: Oddziału | Google Plus | Facebook

Zobacz także: Poszukujemy SpecjalistówPrzygotowujemy do pracy w Niemczech