SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Ostatnie mieszkanie

145 m2.

Kameralne osiedle mieszkaniowe „Ostoja Rembertów”. Mieści się w centrum Rembertowa, niedaleko stacji PKP.

W każdym z dwóch budynków osiedla, znajduje się po 12 mieszkań, charakterystyczną ich cechą, są duże balkony, tarasy, loggie oraz ogródki przylegające do części lokali na parterze.

Autem jest łatwy dojazd do centrum Warszawy

W odległości pięciu-minutowego spaceru, znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej. Przejazd trwa tylko 18 minut. W najbliższej okolicy przebiega także kilka linii autobusowych. Komfortowy dojazd samochodem gwarantuje Trasa Siekierkowska.

  • Tanio i ekologicznie – w budynkach są nowoczesne i ekologiczne systemy solarne. Ogrzewanie gazowe wspomagane solarami umożliwia znaczną redukcję wydatków związanych z eksploatacją lecz to nie tylko oszczędność, ale również troska o środowisko naturalne.
  • Komfortowo – kameralny charakter osiedla, funfunkcjonalny rozkład mieszkań, wykończonych materiałami wysokiej jakości, w budynkach są windy, podziemny garaż, a w około bogata szata zieleni i osiedlowy plac zabaw.
  • Blisko przyrody –  jest to lokalizacja w sąsiedztwie Rezerwatu Leśnego Kawęczyn, gdzie po trudach dnia codziennego można udać się na spacer i miło spędzić czas w kontakcie z przyrodą.
  • Wszędzie blisko – Bliskie sąsiedztwo sklepów, aptek, banków i sieci punktów usługowych; przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, liceum ogólnokształcącego; dwóch publicznych i niepublicznego zakładów opieki zdrowotnej. W odległości 500 metrów Urząd Dzielnicowy.

Inwestor: SEKA Investment Sp. z o.o.
04-386 Warszawa, ul. Paca 37. tel. 22 517 88 88
Kontaktu: Zbigniew Izdebski
tel. 512 024 054, e-mail: zbigniew.izdebski@seka.pl