SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Outsourcing – polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do
realizacji firmie zewnętrznej

Już 27 września 2018 Targi Outsourcing Expo – II Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Dzień rozwoju dla Twojej firmy! Podczas wydarzenia, przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się jak wprowadzić innowacje do swojej firmy i zoptymalizować koszty. A osoby zastanawiające nad swoją pierwszą działalnością uzyskają przydatną wiedzę, która będzie dla nich cenną wskazówką przy zakładaniu biznesu.

DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ NA OUTSOURCING EXPO?

– Spotkaj 12 branż pod jednym dachem

– Wysłuchaj prelekcji liderów branży

Oszczędź czas i zmniejsz koszty – wszystkie usługi znajdziesz w jednym miejscu

– Weź udział w panelu dyskusyjnym

– Przyjdź do strefy startup i zainspiruj się

– Poznaj nowych klientów biznesowych

– Dotrzesz do osób decyzyjnych i nawiążesz nowe, długotrwałe relacje biznesowe

– Wypromujesz i napędzisz rozwój swojej firmy

– Wymienisz się doświadczeniami z ludźmi z branży

– Poznasz ofertę konkurencji

– Zwiększysz świadomość na temat swojego produktu


Wydarzenie odbędzie się 27 września na PGE Narodowym – najbardziej pożądanym i luksusowym obiekcie biznesowym w Polsce. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu w Europie, stąd ogromne zainteresowanie wydarzeniem i potrzeba jego tworzenia. Podczas imprezy potencjał rynku usług zewnętrznych zaprezentują firmy z branży outsourcingowej z 12 sektorów i 150 podsektorów. Będą wśród nich firmy z obszarów: HR, wsparcie sprzedaży, I, marketingu, TSL/usługi kurierskie, BPO, księgowość/rachunkowość, doradztwo/konsulting, call center, zarządzanie nieruchomościami, faktoring. Wśród zwiedzających nie może zabraknąć przedstawicieli biznesu, w szczególności małych i średnich firm, dla których tak ważna jest optymalizacja kosztów.

Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i osób zarządzających. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż Targi gromadzą ponad 100 firm prezentujących swoją ofertę w wielu obszarach wsparcia przedsiębiorstw. To jedyne w Polsce wydarzenie biznesowe na tak dużą skalę. Jednak Targi Outsourcing Expo będą mieć charakter nie tylko wystawienniczy, ale również networkingowy i edukacyjny.

Podczas Targów odbędą się prelekcje na dwóch scenach konferencyjnych – podzielone na bloki: hr, motywacja, innowacja, optymalizacja z wystąpieniem czołowych Prelegentów. Wystąpienie każdego z Wykładowców, zakończy się panelem dyskusyjnym, który umożliwi zgłębienie tematu lub zadanie dodatkowych pytań. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym będzie Business Speed Dating, czyli szybkie, kilkuminutowe spotkania jeden do jednego, podczas których obie strony w zwięzły sposób wymieniają się kontaktami, przedstawiają swoją działalność i ustalają, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo. Następny punkt Targów Outsourcing Expo, to strefa networkingu w której Odwiedzający będą nawiązywać kolejne relacje. O ile taka strefa nie jest nowością, to warto zaznaczyć, że o jej poprawny przebieg zadbają prawdziwi Specjaliści oraz prawdziwy Ekspert w tej dziedzinie – Grzegorz Turniak. Wszystko po to, aby każdy Odwiedzający czuł się komfortowo bez względu na jego własne cechy osobowe, które ułatwiają lub utrudniają mu nawiązywanie kontaktów.

Nowością na tegorocznej edycji będzie strefa startup, wydarzenie dedykowane osobom, które zakładają swój pierwszy biznes. Szukają inspiracji i motywacji do urzeczywistnienia swojego marzenia o posiadaniu własnej działalności. Nasi prelegenci pokażą, jak skutecznie przejść drogę od pomysłu aż do jego realizacji z sukcesem. Sprzedaż biletów na Targi Outsourcing Expo – Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw już trwa. Warto zarezerwować swoje miejsce wcześniej i kontaktować się z Organizatorami w celu określenia swoich preferencji podczas odbywających się tam spotkań biznesowych.

Zachęcamy do pobrania aplikacji eventowej, w której znajduje się szczegółowa agenda, opisy prelegentów, spis wystawców a także zapisy na Business Speed Dating.

Jak działają biznesowe randki?
1. Pobierz aplikację mobilną – dostępną na IOS i Android – nazwa „Outsourcing Expo”
2. Załóż konto. Przy zapisie na randkę wyświetli się Twoje imię, nazwisko, branża i nazwa firmy.
3. Przejdź do zakładki „Speed dating” i wybierz interesującą Cię godzinę spotkania ( między 10.00 a 15.00 )
4. Zobacz dostępne stoły i kliknij aby dołączyć lub dołącz do osoby oczekującej
5. Przyjdź na umówioną godzinę do strefy Business Speed Dating
6. Rozpocznij biznesową randkę i poznaj swojego nowego partnera biznesowego!

Szczegółowe informacje o Targach dostępne są w stronie: www.outsourcingexpo.pl

Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego outsourcingu oraz bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się z nami teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl


Zobacz także case study wiądących marek: