SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Patronat SEKA S.A. nad POL-ECO SYSTEM

Zapraszamy na wykłady oraz do odwiedzenia stoiska SEKA S.A. podczas wydarzenia. Będziecie Państwo mogli porozmawiać z naszymi ekspertami z obszarów ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszamy do PAWILONU 7,

STOISKO NR 29J


Zbliżają się Targi POL-ECO SYSTEM


Już 23.10.2018 r. rozpoczynają się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Hasło przewodnie tegorocznej edycji „CZYSTE POWIETRZE – w trosce o zdrowie, klimat
i środowisko” wpisuje się w kompleksowe działania rządu w zakresie zmniejszenia niskiej emisji
oraz zdecydowaną poprawę jakości powietrza w Polsce. – Podjęcie tego problemu na tak szeroką skalę podczas jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska w Polsce z pewnością przyczyni się do wypracowania wspólnych dobrych rozwiązań, które zaprocentują w przyszłości – zaznacza minister środowiska Henryk Kowalczyk.

Oferta wystawiennicza

Targi POL-ECO-SYSTEM to dla branży ochrony środowiska globalny przegląd ofert i promocja ciekawych eko-rozwiązań. Ekspozycję targów tworzy szerokie grono polskich i zagranicznych firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, gospodarki komunalnej, OZE, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wod-kan, ochrony powietrza, hałasu i wibracji, czy też rozwiązań dedykowanych dla samorządów. POL-ECO-SYSTEM są najważniejszym miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Na gości targowych czeka nie tylko zróżnicowana branżowo ekspozycja, ale również pokaźny program wydarzeń.

Relacja z POL-ECO SYSTEM 2017

Bogaty program konferencyjny


Integralną częścią Targów POL-ECO SYSTEM będzie zorganizowana po raz drugi przez Ministerstwo Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przestrzeń wystawienniczo-konferencyjna „Ekosfera”, w ramach której odbędzie się szereg konferencji, paneli dyskusyjnych i szkoleń. Omówiona zostanie aktualna polityka państwa w zakresie ochrony środowiska. Zakres tematyczny tego panelu obejmować będzie m. in. ekologiczne paliwa węglowe, gospodarkę niskoemisyjną i użycie odnawialnych źródeł energii w gospodarce. Zagadnienia kolejnych dyskusji dotyczyć będą również transportu niskoemisyjnego, rozwoju elektromobilności, przystosowania miast do zmian klimatu, a także działalności Bussiness Inteligence w ochronie środowiska.

W ramach wydarzenia resort środowiska przedstawi swój sztandarowy Program „Czyste Powietrze”. Przedstawiciele NFOŚiGW omówią jego szczegóły oraz główne założenia przygotowane dla beneficjentów. Panele będą świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji o problemach, z którymi mierzy się administracja i biznes w sferze poprawy jakości powietrze.


zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2018/09/pol-eco-system_patronat_SEKA_SA_ochrona_srodowiska_200x200.jpg

Podczas gali uroczystego otwarcia Targów POL-ECO SYSTEM zostaną wręczone nagrody w konkursie Ministra Środowiska PRODUKT W OBIEGU. Targom towarzyszyć będzie wystawa nominowanych w konkursie produktów lub projektów. Organizatorom konkursu zależy przede wszystkim na promowaniu prawidłowych postaw ekologicznych i ich upowszechnianiu. Jego głównym zamysłem jest też wspieranie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ekologii i gospodarki obiegu zamkniętego. Konkurs PRODUKT W OBIEGU przeznaczony jest skierowany w głównej mierze do nowoczesnych producentów, projektantów, dystrybutorów oraz usługodawców.

W trosce o środowisko

Targi POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w zakresie ochrony środowiska
w Polsce. Podczas targów prezentowane są zaawansowane najnowocześniejsze technologie, rozwiązania oraz produkty z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. POL-ECO SYSTEM to miejsce spotkań przedstawicieli wielu branż. Jest również miejscem merytorycznych dyskusji ludzi świata nauki, samorządu i polityki.

Jeśli chcesz się skupić na prowadzeniu Swojego biznesu?! sprawy środowiskowe pozostaw Ekspertom!

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2016/07/236_default_original.png
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej wydziału Organizacji i Zarządzania. Audytor Wewnętrzny systemu zarządzania środowiskiem wg ISO-14001. Nadzoruje pracę oddziałów SEKA S.A. w aspekcie handlowym i merytorycznym oraz odpowiada za pierwszy kontakt z klientem.

Kontakt: tel. 32 700 22 36 | kom. 503 091 080 | e-mail: aleksander.florek@seka.pl

 

Najbliższe zaplanowane szkolenia:


Zobacz także:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40