SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

TOP10 AKTUALNOŚCI z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska z maja 2017 roku.

Aktualności TOP10, mają kilka istotnych funkcji do spełnienia:

 1. Dzięki powieszeniu tych informacji w popularnym miejscu w biurze, np. w kantynie, na ruchliwym korytarzu przy wejściu do budynku, na stołówce, recepcji, etc… wypełniamy bardzo ważny punkt z zakresu zwiększania

  bezpieczeństwa w firmie, poprzez edukację personelu.

 2. Idea produkcji tablicy korkowej z przeznaczeniem do wieszania w ruchliwym miejscu w biurze, wywodzi się z faktu, że wielu pracowników nie ma możliwości w pełni wykorzystać elektronicznego źródła informacji z internetu czy w postaci pliku PDF, dlatego SEKA S.A. przekazuje także wydruki i rekomenduje samodzielne drukowanie dla wszystkich pracowników 10 kartek z TOP10 – to jedna informacja na jednej kartce. Wydrukowane kartki, podobnie jak plik – drogą mailową, powinny docierać regularnie co miesiąc, do każdego w firmie. Taki pakiet może być kserowany i drukowany w dowolnej ilości i dystrybuowany na wszystkie biurka lub być dostępny np. na recepcji dla każdego wchodzącego do biura pracownika.
 3. Tablica może mieć dodatkową, ważną funkcję cross-informacyjną dla pracowników, taką jak np. ogłoszenia o szkoleniach z zakresów: prawa pracy, szkoleń komputerowych czy pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia.
 4. Osoba, która aktywnie popularyzuje TOP10 wśród pracowników, czyli drukuje i wiesza nowe Aktualności na tablicy (SEKA S.A. lub własnej), lub rozsyła pocztą wewnętrzną plik lub link, może od SEKA S.A. otrzymać

  CERTYFIKAT ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W MIEJSCU PRACY.

  Taki certyfikat, oprawiony w ramki, bardzo dobrze potwierdza wypełnianie ważnych dla bezpieczeństwa zadań przez osobę, która go otrzymała. Na certyfikacie widnieją podpisy osób zarządzających, potwierdzających zaangażowanie. Poniżej wzór takiego certyfikatu (zapytaj o certyfikat przedstawiciela SEKA S.A.):

 5. Jeżeli dana osoba, regularnie popularyzuje TOP10 i otrzymała certyfikat to bardzo dobry powód aby na ten temat więcej napisać i rozszerzyć działania. SEKA S.A. proponuje wspólne opracowanie materiału o działaniach w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa, budowę tzw. case study – zobacz przykłady. Mamy już rewelacyjne materiały z takimi partnerami jak: AmRest, Shell, Unilever, Danfoss czy Rolls-Royce. Treści zbudowane na takiej podstawie służą także do publikacji w Magazynie SEKA, w serwisach społecznościowych: LinkedIn, ISSUU, Google Plus, Facebook i Twitter, przez zaprzyjaźnione media i organizacje (np. Przyjaciel przy pracy, Koalicja Bezpieczni w Pracy, Porozumienie dla Bezpieczeństwa) oraz w dziale Aktualności SEKA. Takie działania, bardzo dobrze wpływają na: pozycjonowanie w internecie (SEO), jest to za razem budowanie właściwego wizerunku (PR – Public Relations). Współpraca z renomowanymi markami, bycie w ich gronie podnosi prestiż i zachęca do współpracy inne firmy. Wiele z nich ceni popularyzację bezpieczeństwa w pracy jako realizacje zadań z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR – Company Social Responsibility).

Zobacz także:

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

 

 


Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google+ | Magazyn SEKA