SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Do kogo skierowane są usługi?

Doradztwo-z-prawa-pracy-200x200-SEKADo przedsiębiorcy z każdej branży, który chce działać zgodnie z polskim prawem.

 

 

Przepisy z zakresu prawa pracy obowiązują każdego właściciela firmy, a ich nieprzestrzeganie może skutkować odpowiedzialnością karną i słono kosztować. Aby uniknąć konsekwencji nieznajomości regulacji prawnych i ich zmian, należy na bieżąco śledzić publikacje branżowe. Ale to nie wszystko – każdy pracodawca, który pragnie uniknąć niepotrzebnych kosztów w sporze z pracownikami powinien odbyć odpowiednie szkolenie. Prawo pracy chroni nie tylko interesy pracowników, ale również pracodawców. Nie warto płacić za niewiedzę.

SAMODZIELNIE CZY PROFESJONALNIE?

Rynek pracy powoli staje się rynkiem pracownika – to on, a nie pracodawca zaczyna dyktować warunki. Jeśli w sprawach pracowniczych dochodzi do sporu przed sądem, firma jest postrzegana jako konfliktowy pracodawca, a wszechobecne media nagłaśniają mniej lub bardziej kontrowersyjne informacje w ekspresowym tempie. Nieprzychylne opinie znacząco wpływają na wizerunek pracodawcy. Samodzielne poradzenie sobie z takiej wagi problemem zazwyczaj staje się dla firm trudne ze względu na niedostateczną znajomość  regulacji prawnych i praktyki ich stosowania. Poza tym, jest czasochłonne i kosztochłonne.

seka-audyt-czasu-pracy-forum-prawa-pracy seka-dokumentacja-pracownicza-forum-prawa-pracy  seka-efektywne-zatrudnianie-pracownikow-forum-prawa-pracy

KORZYŚCI

Nasze wieloletnie doświadczenie w doradztwie z prawa pracy jest gwarancją profesjonalnego podejścia do wszelkich problemów prawnych na linii pracownik – pracodawca i przyniesie firmom następujące korzyści:

  • Oszczędność czasu – nasi eksperci na bieżąco śledzą zmiany w regulacjach prawnych, studiują i analizują nowe przepisy. W sytuacjach niecierpiących zwłoki zapewniają szybką, profesjonalną i kompleksową pomoc (usługa hot­line).
  • Bezpieczeństwo prawne – doświadczenie ze współpracy z wieloma firmami z różnych branż pozwala nam proponować rozwiązania i zapisy w pełni zgodne z prawem pracy, co pozwala firmie unikać procesów z pracownikami oraz chroni jej interesy i wizerunek.
  • Korzyść finansowa – przeprowadzenie profesjonalnego audytu pozwala m.in. na optymalizację czasu pracy, co daje wymierną korzyść: obniżenie kosztów tzw. nieuzasadnionych nadgodzin. Każde 100 nadgodzin  miesięczne kosztuje pracodawcę średnio  ponad 57 tysięcy zł rocznie.

Zaufały nam takie spółki jak:  Mostostal Warszawa,  Mostostal Płock , Statoil, FM Polska, Burda Media,  Servier Polska, Renault Polska, Inter Cars, Merck Polska, Grupa Pracuj S.A., Peugeot Polska, SAPA Aluminium.

Szkolenie – prawo pracy chroni również interesy pracodawców

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem doradza przedsiębiorcom również z punktu widzenia pracodawcy. Oprócz bezpośredniego doradztwa w konkretnych sprawach oferujemy zatem naszym klientom również możliwość pogłębiania wiedzy z zakresu prawa pracy, które stoi na straży nie tylko praw pracowników. Uważamy, że najlepszą metodą zdobywania wiedzy i pogłębiania świadomości jest profesjonalne i ukierunkowane na punkt widzenia pracodawcy szkolenie. Prawo pracy jest również ważne z punktu widzenia osób zatrudnionych, jak i właścicieli oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami.

Przygotowane i prowadzone przez naszych specjalistów szkolenia z prawa pracy uwzględniają wszystkie najważniejsze aspekty stosunków pracy ze szczególnym wyeksponowaniem interesu pracodawców. Szkolenia z prawa pracy odbywają się w wielu polskich miastach. Poruszane na nich zagadnienia wiążą się między innymi z poszczególnymi rodzajami umów, rozliczaniem nadgodzin i zarządzaniem zespołem. To doskonała inwestycja w przyszłość przedsiębiorstwa i gwarancja szybkiej optymalizacji kosztów ponoszonych z tytułu zatrudniania pracowników.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Szkolenie zdalne/wideokonferencja

28.10.2020

Zobacz więcej

WEBINAR: Wynagrodzenia za pracę

Szkolenie zdalne/wideokonferencja

09.11.2020

Zobacz więcej

Specjalista ds. kadr – certyfikacja zawodu

Szkolenie zdalne/wideokonferencja

14.11.2020
13.12.2020

Zobacz więcej

WEBINAR: Zasady prawa pracy i dokumentacja pracownicza

Szkolenie zdalne/wideokonferencja

16.11.2020

Zobacz więcej

WEBINAR: Formy świadczenia pracy

Szkolenie zdalne/wideokonferencja

16.11.2020

Zobacz więcej
inne szkolenia