SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktujemy się z Tobą!

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon*

Województwo *

Administratorem danych zebranych poprzez formularz jest SEKA S.A. więcej...z siedzibą w Warszawie (04-386) przy ul. Paca 37. Poniższe dane osobowe zbierane są przez SEKA S.A. w celu ich przetwarzania na potrzeby współpracy przy rekrutacji do projektu EFS. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą dobrowolnie, niemniej ich podanie jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

1 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...w celu udziału w Projekcie rekrutacyjnym, organizowanym przez SEKA S.A. Jestem świadom(a), że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

1 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SEKA S.A. więcej...drogą elektroniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów SEKA S.A. zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2013.1422)

1 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SEKA S.A. więcej...z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37 (administratora danych osobowych) w celu marketingu produktów i usług własnych oraz podmiotów powiązanych.

* Wysłanie aplikacji możliwe jest po poprawnym wypełnieniu wymaganych pól formularza.

SEKA S.A. wykonuje darmowe, obowiązkowe szkolenia bhp, finansowane w całości przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Każdy przedsiębiorca oraz osoba indywidualna, reprezentująca firmę z branży budowlanej, może ubiegać się o skorzystanie z bezpłatnych szkoleń bhp. Mamy nadzieję, że wiedza w branży budowlanej, zdobyta podczas szkoleń wpłynie na bezpieczeństwo pracy.

TYLKO od 02.01.2018r. do 28.04.2018 r.

Wybierz najlepszą dla siebie formę rejestracji na szkolenie:

  • kliknij na region na mapie poniżej i wybierz konkretną datę szkolenia,
  • lub wypełnij formularz w lewej kolumnie tej strony aby dany oddział skontaktował się z Tobą,
  • lub pobierz ten formularz w formacie PDF lub klikając na guzik POBIERZ PDF pod mapą.

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio

tel.: 22 517 88 09

e-mail: bhpnabudowie@seka.pl

Więcej informacji o szkoleniach okresowych BHP na budowach

BHP na budowie – dla kogo bezpłatne szkolenia okresowe?

Wszyscy pracownicy budowy oraz osoby biorące udział w realizacji prac budowlanych, np.: operatorzy maszyn, kierowcy samochodów  dostawczych, magazynierzy i pracownicy zapleczy budowlanych niezależnie od rodzaju umowy. Szkolenie jest skierowane również do wszystkich osób wykonujących prace budowlane, remontowe lub instalacyjne, np. konserwatorów, elektryków, hydraulików czy wykonawców sieci teletechnicznych – kwalifikują się nawet pojedyncze osoby.

Każdy przedsiębiorca działający w branży budowlanej doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne jest BHP na budowie. Obowiązkowe szkolenia okresowe, jak i dodatkowe, podnoszące wiedzę pracowników, przyczyniają się do ograniczenia zagrożeń i propagowania bezpiecznego podejścia do pracy. Doświadczenie i wiedza, będące najważniejszym kapitałem SEKA S.A. sprawiły, że powierzono nam prowadzenie bezpłatnych szkoleń okresowych finansowanych przez ZUS na terenie całego kraju. Wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne pracujące w branży budowlanej zapraszamy do zapisania na szkolenie.

BHP na budowie – skorzystaj z bezpłatnego szkolenia okresowego

Szkolenia okresowe z BHP na budowie stanowią obowiązek każdego pracodawcy działającego w branży budowlanej. Dzięki inicjatywie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który pragnie wesprzeć polskich przedsiębiorców, otwiera się szansa na ich bezpłatne przeprowadzenie. W dodatku szkolenia okresowe z BHP na budowie zostaną przeprowadzone przez specjalistów z firmy SEKA, której dzięki profesjonalizmowi i wiedzy, zostało powierzone to przedsięwzięcie.

Szkolenia kluczowe dla bezpieczeństwa w branży budowlanej

Jako firma legitymująca się ogromnym doświadczeniem w organizacji szkoleń i obsłudze BHP naszych partnerów, możemy zaoferować szkolenia na najwyższym poziomie. BHP na budowie to kluczowy obszar wiedzy w branży, ponieważ bezpieczeństwo pracowników zawsze stoi na pierwszym miejscu. Uczestnicy szkoleń zyskują natomiast nie tylko ważne umiejętności związane z bezpieczeństwem na budowie, ale również poszerzają swoją wiedzę zawodową i kwalifikacje.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Każde przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej jest zobowiązane do prowadzenia okresowych szkoleń swoich pracowników. Jednak obecnie, nie musi się to wiązać z kosztami. Szkolenia finansowanej przez ZUS i prowadzone przez SEKA to szansa, z której warto skorzystać, jednak troska o BHP na budowie i związana z nim wiedza niezależnie od ceny, stanowi wartość samo w sobie. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych szkoleniach? Każde przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej jest zobowiązane do prowadzenia okresowych szkoleń swoich pracowników. Jednak obecnie, nie musi się to wiązać z kosztami. Szkolenia finansowanej przez ZUS i prowadzone przez SEKA to szansa, z której warto skorzystać, jednak troska o BHP na budowie i związana z nim wiedza niezależnie od ceny, stanowi wartość samo w sobie. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

  • Wiedza z zakresu BHP na budowie znacząco obniża ryzyko wystąpienia wypadku.
  • Wprowadzenie w przedsiębiorstwie najnowszych standardów związanych z bezpieczeństwem pozwala na uniknięcie potencjalnych kar nakładanych w razie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
  • Przeszkoleni pracownicy pracują bardziej efektywnie, ponieważ znają wszystkie standardy bezpieczeństwa związane z ich stanowiskiem, co dodatkowo ogranicza ryzyko awarii lub wypadku.
  • Wprowadzenie poznanych na szkoleniu standardów BHP na budowie może przyczynić się do ograniczenia kosztów związanych z bezpieczeństwem, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.
  • Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze partnerów i szkoleniach BHP, a naszą praktyczną, a nie tylko teoretyczną wiedzę, potrafimy zaprezentować w ciekawy i nieszablonowy sposób.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym specjalistą Aby poszerzyć wiedzę pracowników na temat BHP na budowie poprzez szkolenia okresowe finansowane przez ZUS wystarczy zarejestrować się na naszej stronie lub skontaktować ze specjalistą odpowiedzialnym za konkretny region. Oferta skierowana jest do wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących branżę budowlaną, które w ten sposób zyskują szansę ograniczenia kosztów i zapewnienia pracownikom szkolenia na najwyższym poziomie w kraju.

Referencje