SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Jesteś zainteresowany?
Skontaktujemy się z Tobą!

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon*

Województwo *

1 Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. więcej... w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

1 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 t.j. z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2018.1954 t.j. z późn. zm.)

Klauzula informacyjna
czytaj...

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-036 Warszawa;
 • podanie danych jest dobrowolne;
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji handlowych i w celach marketingu bezpośredniego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.);
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
 • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl
 • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody;
 • odbiorcą danych, poza Administratorem, jest podmiot przetwarzający - FreshMail Sp. z o.o., al. 29 Listopada 155C, 31-406 Kraków, który udostępnia Administratorowi program do wysyłki newslettera, w którym przetwarzany będzie Pani / Pana adres e-mail;
 • od dnia wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tj. 25 maja 2018 r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Prosimy – zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

* Wysłanie aplikacji możliwe jest po poprawnym wypełnieniu wymaganych pól formularza.

SEKA S.A. wykonuje darmowe, obowiązkowe szkolenia bhp, finansowane w całości przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Każdy przedsiębiorca oraz osoba indywidualna, reprezentująca firmę z branży budowlanej, może ubiegać się o skorzystanie z bezpłatnych szkoleń bhp. Mamy nadzieję, że wiedza w branży budowlanej, zdobyta podczas szkoleń wpłynie na bezpieczeństwo pracy.

TYLKO od 02.01.2018r. do 28.04.2018 r.

Wybierz najlepszą dla siebie formę rejestracji na szkolenie:

 • kliknij na region na mapie poniżej i wybierz konkretną datę szkolenia,
 • lub wypełnij formularz w lewej kolumnie tej strony aby dany oddział skontaktował się z Tobą,
 • lub pobierz ten formularz w formacie PDF lub klikając na guzik POBIERZ PDF pod mapą.

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio

tel.: 22 517 88 09

e-mail: bhpnabudowie@seka.pl

Więcej informacji o szkoleniach okresowych BHP na budowach

BHP na budowie – dla kogo bezpłatne szkolenia okresowe?

Wszyscy pracownicy budowy oraz osoby biorące udział w realizacji prac budowlanych, np.: operatorzy maszyn, kierowcy samochodów  dostawczych, magazynierzy i pracownicy zapleczy budowlanych niezależnie od rodzaju umowy. Szkolenie jest skierowane również do wszystkich osób wykonujących prace budowlane, remontowe lub instalacyjne, np. konserwatorów, elektryków, hydraulików czy wykonawców sieci teletechnicznych – kwalifikują się nawet pojedyncze osoby.

Każdy przedsiębiorca działający w branży budowlanej doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne jest BHP na budowie. Obowiązkowe szkolenia okresowe, jak i dodatkowe, podnoszące wiedzę pracowników, przyczyniają się do ograniczenia zagrożeń i propagowania bezpiecznego podejścia do pracy. Doświadczenie i wiedza, będące najważniejszym kapitałem SEKA S.A. sprawiły, że powierzono nam prowadzenie bezpłatnych szkoleń okresowych finansowanych przez ZUS na terenie całego kraju. Wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne pracujące w branży budowlanej zapraszamy do zapisania na szkolenie.

BHP na budowie – skorzystaj z bezpłatnego szkolenia okresowego

Szkolenia okresowe z BHP na budowie stanowią obowiązek każdego pracodawcy działającego w branży budowlanej. Dzięki inicjatywie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który pragnie wesprzeć polskich przedsiębiorców, otwiera się szansa na ich bezpłatne przeprowadzenie. W dodatku szkolenia okresowe z BHP na budowie zostaną przeprowadzone przez specjalistów z firmy SEKA, której dzięki profesjonalizmowi i wiedzy, zostało powierzone to przedsięwzięcie.

Szkolenia kluczowe dla bezpieczeństwa w branży budowlanej

Jako firma legitymująca się ogromnym doświadczeniem w organizacji szkoleń i obsłudze BHP naszych partnerów, możemy zaoferować szkolenia na najwyższym poziomie. BHP na budowie to kluczowy obszar wiedzy w branży, ponieważ bezpieczeństwo pracowników zawsze stoi na pierwszym miejscu. Uczestnicy szkoleń zyskują natomiast nie tylko ważne umiejętności związane z bezpieczeństwem na budowie, ale również poszerzają swoją wiedzę zawodową i kwalifikacje.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

Każde przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej jest zobowiązane do prowadzenia okresowych szkoleń swoich pracowników. Jednak obecnie, nie musi się to wiązać z kosztami. Szkolenia finansowanej przez ZUS i prowadzone przez SEKA to szansa, z której warto skorzystać, jednak troska o BHP na budowie i związana z nim wiedza niezależnie od ceny, stanowi wartość samo w sobie. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych szkoleniach? Każde przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej jest zobowiązane do prowadzenia okresowych szkoleń swoich pracowników. Jednak obecnie, nie musi się to wiązać z kosztami. Szkolenia finansowanej przez ZUS i prowadzone przez SEKA to szansa, z której warto skorzystać, jednak troska o BHP na budowie i związana z nim wiedza niezależnie od ceny, stanowi wartość samo w sobie. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

 • Wiedza z zakresu BHP na budowie znacząco obniża ryzyko wystąpienia wypadku.
 • Wprowadzenie w przedsiębiorstwie najnowszych standardów związanych z bezpieczeństwem pozwala na uniknięcie potencjalnych kar nakładanych w razie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.
 • Przeszkoleni pracownicy pracują bardziej efektywnie, ponieważ znają wszystkie standardy bezpieczeństwa związane z ich stanowiskiem, co dodatkowo ogranicza ryzyko awarii lub wypadku.
 • Wprowadzenie poznanych na szkoleniu standardów BHP na budowie może przyczynić się do ograniczenia kosztów związanych z bezpieczeństwem, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.
 • Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze partnerów i szkoleniach BHP, a naszą praktyczną, a nie tylko teoretyczną wiedzę, potrafimy zaprezentować w ciekawy i nieszablonowy sposób.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z naszym specjalistą Aby poszerzyć wiedzę pracowników na temat BHP na budowie poprzez szkolenia okresowe finansowane przez ZUS wystarczy zarejestrować się na naszej stronie lub skontaktować ze specjalistą odpowiedzialnym za konkretny region. Oferta skierowana jest do wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących branżę budowlaną, które w ten sposób zyskują szansę ograniczenia kosztów i zapewnienia pracownikom szkolenia na najwyższym poziomie w kraju.

Referencje