SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Szkolenia BHP Warszawa

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia bhp w Warszawie

Zgodnie z wymogami prawa pracy właściciele lub kadra zarządzająca każdej firmy mają obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy bez względu na liczbę zatrudnionych. Jak zapewnić swoim pracownikom szkolenia bhp najwyższej jakości?

Szczegółowe wymogi dotyczące bhp i ochrony przeciwpożarowej regulują liczne przepisy i zasady, które pracodawca musi wdrożyć w swojej firmie z uwzględnieniem jej specyfiki i branży, w której działa. Dla tych pracodawców, którzy zatrudniają własnych specjalistów ds. bhp, najlepszym sposobem podwyższania ich kompetencji są szkolenia. Jak jednak wyłowić w morzu ofert takie szkolenia bhp, które gwarantowałyby dobrą jakość i prowadzone były przez wiarygodnych specjalistów w swojej branży?

Szkoleniowiec dla wymagających

Firma SEKA, działająca na polskim rynku od prawie 30 lat, specjalizuje się w szkoleniach zawodowych oraz szkoleniach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz rachunkowości i podatków. Ma 19 oddziałów terenowych i kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski oraz zatrudnia wybitnych specjalistów, ekspertów w swej branży.

Wysoką jakość usług firmy SEKA potwierdza certyfikat zgodności działań z Systemem Zarządzania Jakością spełniającym wymagania normy ISO 9001:2008, liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach branżowych oraz stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Nie bez przyczyny już w 2002 roku SEKA została mazowiecką firmą roku w kategorii Edukacja.

Szkolenia bhp w Warszawie

Szkolenia bhp w Warszawie prowadzone są w centrum szkoleniowym znajdującym się siedzibie firmy SEKA. Kierowane są do wszystkich pracodawców, którzy chcą podnieść kompetencje zatrudnianej przez siebie kadry z dziedziny bhp oraz tych osób, które poprzez pogłębienie swojej wiedzy w zakresie nieustannie zmieniających się przepisów i orzecznictwa chcą stać się atrakcyjni na rynku pracy. Oferta obejmuje szkolenia z zakresu bhp dla:

· pracodawców oraz kadry kierowniczej,
· pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby,
· pracowników administracyjnych, biurowych i innych,
· kadry zatrudnionej na stanowiskach robotniczych,
· społecznych inspektorów pracy.

Szkolenia prowadzone są zarówno stacjonarnie, jak i on-line (e-learning, blended-lerning), a ich zakres może być dostosowany do specyfiki danej firmy. W razie potrzeby mogą też być przeprowadzone w siedzibie pracodawcy. Firma świadczy również usługi outsourcingu szkoleń.

SEKA przeszkoliła już ponad milion osób w całej Polsce. Fachowość szkoleniowców, kompleksowość oferty szkoleniowej, baza materiałowa i nowoczesne metody prowadzenia zajęć sprawiają, że jest uznanym i polecanym partnerem dla każdego wymagającego pracodawcy.

SEKA Warszawa – dane kontaktowe

seka WARSZAWA
SEKA WARSZAWA

ul. Zabraniecka 80
03-787 Warszawa

tel. 22 517 88 50
warszawa@seka.pl

Jarosław StrusińskiJarosław Strusiński
Dyrektor Oddziału
warszawa@seka.plkom.:
Strona oddziału SEKA WARSZAWA