SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Zapytaj o szkolenie zamknięte w naszych oddziałach!

Firma *

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon*

Temat szkolenia

Przytrzymaj klawisz Ctrl aby zaznaczyć więcej możliwości
Miejsce szkolenia *

1 Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. więcej... w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

1 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2019.123 t.j. z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2018.1954 t.j. z późn. zm.)

Klauzula informacyjna
czytaj...

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-036 Warszawa;
 • podanie danych jest dobrowolne;
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji handlowych i w celach marketingu bezpośredniego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.);
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
 • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl
 • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody;
 • odbiorcą danych, poza Administratorem, jest podmiot przetwarzający - FreshMail Sp. z o.o., al. 29 Listopada 155C, 31-406 Kraków, który udostępnia Administratorowi program do wysyłki newslettera, w którym przetwarzany będzie Pani / Pana adres e-mail;
 • od dnia wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tj. 25 maja 2018 r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Prosimy – zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Jesteś zainteresowany? - wypełnij formularz lub napisz: szkolenia@seka.pl

* Wysłanie zgłoszenia możliwe jest po poprawnym wypełnieniu pól formularza.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ZOBACZ TAKŻE

szkolenia_zamkniete_kursy_indywidualne_dla_firm_b2b_seka_sa

Szkolenia zamknięte


Szkolenia zamknięte są dopasowywane do potrzeb konkretnej firmy. O terminie, miejscu i czasie trwania decyduje klient. Tematyka szkolenia również jest dopasowywana do indywidualnych wymagań firmy bądź instytucji. Tego typu rozwiązanie najbardziej opłaca się, gdy firma ma większą liczbę osób do przeszkolenia.

Wybór odpowiedniej formy zależy od tematyki szkolenia oraz liczby pracowników oddelegowanych do podnoszenia kwalifikacji.

Kiedy:

 • zależy Ci/Państwu aby szkolenie odbyło się w miejscu wygodnym dla Waszej grupy /grupy Państwa pracowników,
 • chcesz/ chcecie Państwo mieć gwarancję, że szkolenie zostanie dopasowane do specyficznych potrzeb,
 • zależy Ci/Państwu na czasie.

Plan edukacyjny, opracowany przez nasz zespół doświadczonych wykładowców jest dopasowany do cyklu pracy organizacji, co umożliwia uczestnikom szkolenia zdobywanie wiedzy i umiejętności w sposób angażujący i oddziałujący na wyobraźnię.

Tego typu szkolenia są dobrym rozwiązaniem dla firm, które w tym samym czasie chcą przeszkolić całą kadrę lub sporą część zespołu, a także w sytuacji, gdy tematyka zajęć może mieć związek z tajemnicami handlowymi.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia już od ponad 28 lat. Przeszkoliliśmy ponad 1 000 000 osób z różnych sektorów gospodarki. Dysponujemy ogromną bazą wykładowców i trenerów. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde szkolenie. Zwracamy też uwagę na fakt, że SEKA S.A. posiada 19 oddziałów w większych miastach Polski, co bez wątpienia obniża koszty całego przedsięwzięcia.

Szkolenia zamknięte szczególnie polecamy firmom, które szukają indywidualnych, czasami specjalistycznych szkoleń, niedostępnych w naszej standardowej ofercie.

szkolenia_zamkniete_kursy_indywidualne_dla_firm_b2b_seka_sa_podnoszenie_kwalifikacji

Dlaczego szkolenia zamknięte?


Szkolenia zamknięte możemy scharakteryzować w kilku ważnych punktach:

 

 

 

 

 • Szkolenie na życzenie” lub „szkolenie szyte na miarę”. Klient decyduje jak dane szkolenie będzie wyglądać. To on ustala jak dużą grupę będzie szkolić, z jakiego zakresu, w jakim wymiarze godzinowym, terminie i miejscu.

 • Dedykowane określonej grupie odbiorców. W szkoleniu zamkniętym uczestniczą pracownicy wyłącznie jednej firmy i to na ich sytuacji jest skupiona cała uwaga trenera.

 • Dopasowany program. Trener, przygotowując szkolenie zamknięte przeprowadza analizę potrzeb i oczekiwań uczestników szkolenia. W związku z czym dopasowuje zarówno program jak i metody treningu do określonej grupy osób.

 • Indywidualne rozwiązania. Trener, mając możliwość zapoznania się wcześniej z branżą i strategią firmy, może zaproponować uczestnikom dodatkowe, indywidualne rozwiązania.

 • Realne przykłady. Na tego typu szkoleniach uczestnicy omawiają zazwyczaj realne sytuacje ze swojej firmy czy organizacji. Takie rzeczywiste zobrazowanie problemu bardziej oddziałuje na wyobraźnię i pomaga zakotwiczyć wiedzę.

 • Korzystne finansowo dla większych grup pracowników. Zajęcia organizowane dla dużej grupy będą zdecydowanie tańsze, niż gdyby każdy z pracowników odbył samodzielne szkolenie otwarte.

 • Specjalistyczny temat. Szkolenia zamknięte mogą poruszać tematy mało popularne, specjalistyczne, np. szkolenie z zakresu funkcjonowania rynku kapitałowego, pozyskiwanie kapitału, wycena spółek, wdrażanie systemów ERP czy obsługa nabywanego specjalistycznego oprogramowania.

[/listarozwijalnazdjeciaitem]

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie realizacji projektów szkoleniowych, opracowaliśmy przejrzysty i efektywny schemat pracy.

 

 

 1. Analiza potrzeb szkoleniowych.
 2. Przedstawienie dopasowanej oferty.
 3. SZKOLENIE.
 4. Raport poszkoleniowy.
 5. Follow up.
 6. Ewaluacja szkolenia (analiza skuteczności szkolenia).

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2017/05/trenerzy_wykladowcy_seka_sa_szkoloenia_kursy_zatrudnienie_kariera_praca.jpg

Na rynku szkoleniowym, możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje / formy szkoleń, tj. „szkolenia otwarte” i „szkolenia zamknięte„. Choć cel edukacyjny przy danym temacie jest taki sam, to formy te różnią się znacząco od siebie.

 

Szkolenia otwarte

Plusy:

Minusy:

+ cena dla jednostek
+ więcej case study (ciekawe przypadki współuczestników szkolenia)
+ samodzielne zapisy na szkolenia
+ zapewniony dostęp do sali szkoleniowej, sprzętu, cateringu, materiałów
+ możliwość przeszkolenia nawet jednego pracownika
„sztywny” termin  i godziny szkolenia
ogólny program szkolenia

 

Szkolenia zamknięte

Plusy:

Minusy:

+ możliwość przeszkolenia dużych grup pracowniczych w korzystnej cenie
+ dopasowany do potrzeb danej firmy program szkolenia
+ dowolność w wyborze terminu i miejsca szkolenia
+ możliwość wyboru konkretnego trenera
+ indywidualna analiza potrzeb
+ dokładne przygotowanie materiałów
+ wszystkie kwestie (tajemnice handlowe) poruszane podczas zajęć pozostają w obrębie firmy
brak możliwości wymiany doświadczeń biznesowych z innymi korporacjami
szkolenie może być nieopłacalne dla małej ilości osób