SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO – Patronat SEKA S.A.

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce już 6 czerwca. Poprzednią edycję wydarzenia, skierowanego do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży zwiedziło blisko 6 tysięcy gości.

Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO

uzyskały honorowe patronaty Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Wystawa w swoim szerokim zakresie branżowym będą miały między innymi:  elementy ochrony indywidualnej pracowników, środki ochrony zbiorowej, materiały do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, znaki ochrony ppoż. i ewakuacyjne, , znaki informacyjne, instrukcje bhp i ppoż., oświetlenie  awaryjne, ewakuacyjne i bezpieczeństwa, systemy alarmowe.

Po raz trzeci obok ciekawej ekspozycji  produktów z zakresu szeroko pojętego BHP, Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO, będą również miejscem do zapoznania się z ważnymi aspektami bezpieczeństwa pracy. Merytoryczne wsparcie zapewni STREFA EDUKACYJNA NA RZECZ OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA, którą wypełnią:

  • dyżury ekspertów z różnych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w pracy (ZUS, WOMP, Stowarzyszenie Służb BHP, ratownictwo medyczne, stowarzyszenia pracodawców).
  • pokazy ratownictwa medycznego i fizjoterapii, dyżury lekarzy i ratowników medycznych.
  • wystawa środków ochrony indywidualnej,
  • prezentacje filmów instruktażowych Państwowej Inspekcji Pracy,
  • konkursy wiedzy o prawie pracy i bhp dla publiczności i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (quiz wiedzy na temat BHP i ratownictwa przedmedycznego)

Razem z wystawą WORK SAFETY-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych  IFRE-EXPO .

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online lub na miejscu. Po rejestracji online na stronie wydarzenia lub na miejscu. Zapraszamy!


Dla zapewnienia bezpieczeństwa w firmie skontaktuj się bezpośrednio z Sylwią Hil-Król Dyrektor Oddziału, specjalista ds. ochrony środowiska tel. 41 230 98 55 | kom. 503 091 045 | e-mail: sylwia.hil@seka.pl


Targi Kielce usytuowane są w sercu Europy Środkowo-Wschodniej, na południu Polski. Lokalizacja na przecięciu 2 ważnych szlaków komunikacyjnych – drogi ekspresowej S7 i DK74 oraz w otoczeniu kilku lotnisk zapewnia komfortowy dojazd z każdego regionu Polski, jak również z zagranicy.


Mapka

III Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

Więcej na: targikielce.pl/pl/work-safety-expo.htm