SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Łukasz Zaczkowski Członek Zarządu ds. Operacyjnych SEKA S.A. – wywiad #30latSEKA

Z okazji jubileuszu 30 lecia SEKA S.A. przeprowadziliśmy serię wywiadów o tematyce związanej z historią rozwoju firmy. Poniżej znajdziecie film oraz transkrypcję wywiadu z Łukaszem Zaczkowskim Członkiem Zarządu ds. Operacyjnych SEKA S.A. Życzymy przyjemnej lektury.

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2016/08/Łukasz-Zaczkowski-Członek-Zarządu-ds-Operacyjnych-SEKA-SA.png

Absolwent  Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych, kierunek Informatyka i Ekonometria (2002 r). W 2013 roku ukończył Roczne Podyplomowe Studia Menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 2015 roku ukończył studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pracuje w firmie SEKA od 2007 roku, początkowo jako asystent Prezesa Zarządu, od 2011 roku Dyrektor ds. Operacyjnych, a od 2015 Członek Zarządu ds. Operacyjnych. W latach 2003- 2013 prezes zarządu / dyrektor zarządzający w spółce FUTURE MEDIA, działającej w branży telekomunikacyjnej. W latach 2002-2003 doświadczenie zawodowe jako meadżer zdobywał w firmie STAKO Sp. z o.o.

Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl

Jak Pan wspomina pierwszy dzień, miesiąc, rok pracy w SEKA S.A.?

Byłem trochę podekscytowany, pierwszego dnia poznałem prezesa – właściciela firmy i swoją szefową. Dowiedziałem się, co nieco o swoich obowiązkach, gdzie będę siedział i pracował. Poznałem trochę nowych osób. Pojawiły się nowe wyzwania. Pierwszy miesiąc to był bardzo ciekawy i ekscytujący okres, poznawałem firmę, dostawałem nowe zadania. Gdy wspominam pierwszy rok pracy w SEKA S.A., to myślę, że upłynął pod znakiem dużej różnorodności. Wiele się nauczyłem i dowiedziałem. Można powiedzieć, że dużo się wtedy działo.

Jakie zmiany dostrzega Pan w firmie na przestrzeni lat?

Przede wszystkim firma urosła. Robimy to, co robiliśmy, tylko na zdecydowanie większą skalę. Pojawiły się nowe oddziały, komórki, ludzie. Dostosowujemy się do otoczenia, do tego jak świat się zmienia. Są to jednak zmiany ewolucyjne, a nie rewolucyjne.

W czym tkwi siła firmy, która już tak długo jest na rynku?

Myślę, że oprócz oczywistego stwierdzenia, że w jakości i solidności, to powiedziałbym, że w takiej konsekwencji i udoskonalaniu się. Staramy się uczyć na własnych błędach, nie chcemy popełniać tej samej pomyłki dwa razy. Uważam, że taka właśnie konsekwencja jest siłą naszej firmy.

Który zakres działalności jest najważniejszy dla klienta?

Myślę, że kompleksowy nadzór BHP to jest core business firmy SEKA S.A. – to robimy najdłużej. Te usługi są ważne z punktu widzenia klienta, dzięki nim dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, możemy realnie wpływać na otaczający świat, na to jak ludzie żyją i pracują.

Gdyby tak w jednym zdaniu streścić działalność firmy…

SEKA S.A. to solidna marka, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę we współpracy.

Jak wyobraża sobie Pan spółkę za 30 lat?

Trudna sprawa… Myślę, że zmiany postępują teraz coraz szybciej, świat, który nas otacza, za chwilę nie będzie taki sam. Poza podbojem kosmosu czy cyfryzacją i robotyzacją, myślę, że wydarzy się tyle rzeczy, o których teraz nie mamy pojęcia. Może będziemy audytować roboty i sprawdzać, czy poruszają się i pracują bezpiecznie… A może będziemy weryfikować pracę dronów, bo przecież też mogą powodować zagrożenie.

Wywiad przeprowadził Maciej Mazerant Redaktor naczelny Magazynu SEKA


ZGODY MARKETINGOWE

RODO

Szanowni Państwo,

mając na względzie fakt, iż SEKA S.A. zachowuje najwyższe standardy ochrony danych osobowych, uprzejmie prosimy o podanie swoich danych osobowych oraz wyrażenie zgód na ich wykorzystywanie do celów marketingowych w zakresie oferowania własnych usług. Jednocześnie informujemy, że dane nie będą udostępniane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

Imię *

Nazwisko *

Telefon *

E-mail *

1 Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

1 Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez SEKA S.A. na podany przeze mnie powyżej adres e-mail.


Zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-036 Warszawa;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@seka.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania informacji handlowych lub w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.);
  • odbiorcą danych, poza Administratorem, są podmioty z nim współpracujące, które wspierają nas w naszej działalności, w szczególności zapewniają wsparcie techniczne dla wewnętrznych systemów IT,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • dane nie będą przekazywane do państw trzecich,
  • pozyskane dane pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych,
  • dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.