SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną.Chcemy, aby bo ono wpisane w naszą naturę. Postępujemy bezpiecznie nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że chcemy


Lafarge to Francuska firma która jest liderem w branży budowlanej oraz wiodącym producentem cementu, kruszyw i betonu. Na Polskim rynku działa od 20 lat.


Zadowolenie partnerów jest najlepszą rekomendacją dla firmy. Lafarge we współpracy z SEKA S.A. w zakresie zapewniania bezpieczeństwa to wspaniały przykład na to jak prężnie rozwijająca się firma może gruntownie i odpowiedzialnie wypełniać niełatwe działania związane z obowiązkowymi zadaniami dla firm. Stosując ekologiczne rozwiązania oraz dbając o zrównoważony rozwój, Lafarge wyróżnia się na tle innych firm z branży, o czym możemy przeczytać w rozmowie z panią Magdaleną Grońską.

Prowadzimy bardzo intensywne działania w zakresie ochrony zdrowia w pracy, promujemy kulturę bezpieczeństwa i jako lider branży, chcemy wyznaczać standardy.

Cała rozmowa z Magdaleną Grońską, dyrektor ds. bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i zrównoważonego rozwoju, Lafarge w Polsce znajduje się w zakładce „Doświadczenie”/ „Dobre praktyki”


W cyklu DOŚWIADCZENIE, opisaliśmy już kilka bardzo ciekawych case study działań SEKA S.A. ze swoimi klientami, do których należą największe światowe marki:

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj Więcej…

AMREST – Quick service & casual dining Więcej…

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej Więcej…

Danfoss – Safety on the shop floor Więcej…