×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Jooble to nowoczesna międzynarodowa wyszukiwarka pracy

Działa w 71 krajach na świecie i kumuluje wszystkie dostępne oferty pracy z rynku w jednym miejscu. Stronę Jooble odwiedza ponad 70 milionów osób poszukujących pracy miesięcznie. Portal został stworzony, żeby pomóc każdemu, kto szuka pracy lub pracowników, znaleźć coś dla siebie. Wyszukiwarka Jooble jest jednym z najlepszych portali pośrednictwa pracy, który wyróżnia się tym, że automatycznie wyszukuje oferty spośród wszystkich portali pracy w Polsce.

Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert pracy, użytkownicy trafiają na linki, które najlepiej odpowiadają ich oczekiwaniom.

W ten sposób każdy zyskuje dostęp do ofert z ponad 15230 stron pracy w Polsce.
Jooble został stworzony w taki sposób, żeby maksymalnie oszczędzić czas każdemu, kto z niego skorzysta. Wpisując jedno zapytanie, użytkownik od razu znajduje ofertę, pasującą do swoich wymagań. Zespół Jooble ciągle pracuje nad ułatwieniem procesu wyszukiwania, dlatego dodatkowo został stworzony panel filtrów oraz opcję zaawansowanego wyszukiwania .

Jooble dokłada wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwięcej szczegółowych informacji na temat przyszłego miejsca pracy.

Proste i intuicyjne narzędzia pomagają w znalezieniu pracy dokładnie odpowiadającej umiejętnościom, wiedzy, miejscu zamieszkania lub innym istotnym kryteriom. Znalezienie pracownika z Jooble jest równie proste jak szukanie ofert pracy. Dodawanie własnych ogłoszeń jest bezpłatne a proces rejestracji szybki i łatwy. Co więcej, za pomocą Jooble istnieje możliwość powiększenia grona użytkowników portali zatrudnienia w przystępnej cenie bez zbędnego wysiłku. Nie marnuj czasu, Jooble w kilka sekund zrobi to, na co byś potrzebował kilku godzin! Powodzenia w znalezieniu pracy z Jooble!

Więcej na: pl.jooble.org

 


Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa; audytu, szkolenia i nadzoru, skontaktuj się z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel. 22 517 88 66 e-mail: michal.sekunda@seka.plZobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA