SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
mapa-oddzialy-pasek-top

SEKA S.A. CENTRALA

DANE KONTAKTOWE

Adres

ul. Paca 37 I p.
04-386 Warszawa

Kontakt

tel.: 22 517 88 88
seka@seka.pl

CENTRALA

ul. Paca 37 I p.
04-386 Warszawa
Michał Sekunda
Dyrektor handlowy

tel: 22 517 88 66
michal.sekunda@seka.pl

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Zmiany w prawie pracy w 2017 roku

Warszawa

25.10.2017

Zobacz więcej

Prawo pracy dla menedżerów

Warszawa

26.10.2017
27.10.2017

Zobacz więcej

Szkolenie bhp dla nowowybranych społecznych inspektorów pracy

Warszawa

26.10.2017
27.10.2017

Zobacz więcej

Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Warszawa

26.10.2017

Zobacz więcej

Mobbing i dyskryminacja w miejscu pracy

Warszawa

27.10.2017

Zobacz więcej
inne szkolenia

NASZE BIURA

SEKA S.A. CENTRALA

ul. Paca 37 I p.
04-386 Warszawa

Kontakt

tel.: 22 517 88 88
seka@seka.pl

Szczegóły

BIAŁYSTOK

ul. św. Rocha 11/1 lokal 708
15-879 Białystok

Kontakt

tel.: 85 871 22 30
fax: 85 871 22 31
bialystok@seka.pl

Dyrektor

Anika Kołodziejska-Roszczenko
Szczegóły

BIELSKO-BIAŁA

ul. Podwale 45
43-300 Bielsko-Biała

Kontakt

tel.: 33 300 10 00
bielsko@seka.pl

Szczegóły

BYDGOSZCZ

ul. Bernardyńska 13, IV p.
85-029 Bydgoszcz

Kontakt

tel.: 52 522 57 50
bydgoszcz@seka.pl

Dyrektor

Joanna Majewska
Szczegóły

GDAŃSK

ul. Wały Piastowskie 1/1305
80-958 Gdańsk

Kontakt

tel.: 58 732 08 80
gdansk@seka.pl

Dyrektor

Kinga Lowińska-Neumann
Szczegóły

GORZÓW WLKP.

ul. Jana Matejki 32, III piętro
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kontakt

tel.: 95 737 46 20
gorzow@seka.pl

Dyrektor

Magdalena Frańczak-Klimczuk
Szczegóły

KATOWICE

ul. Piotra Skargi 8
40-091 Katowice

Kontakt

tel.: 32 700 22 30
katowice@seka.pl

Dyrektor

Tomasz Boduszek
Szczegóły

KIELCE

ul. Św. Leonarda 1
25-311 Kielce

Kontakt

tel.: 41 230 98 50
fax: 41 230 98 51
kielce@seka.pl

Dyrektor

Sylwia Hil-Król
Szczegóły

KOSZALIN

ul. Zwycięstwa 148
75-613 Koszalin

Kontakt

tel. 94 721 42 00
fax 94 721 42 01
koszalin@seka.pl

Dyrektor

Magdalena Joda
Szczegóły

KRAKÓW

ul. Wrocławska 75
30-011 Kraków

Kontakt

tel.: 12 203 19 20
krakow@seka.pl

Dyrektor

Waldemar Krztoń
Szczegóły

ŁÓDŹ

ul. Gdańska 80
90-613 Łódź

Kontakt

tel.: 42 280 10 50
fax: 42 280 10 51
lodz@seka.pl

Dyrektor

Artur Murgrabia
Szczegóły

LUBLIN

ul. Wolska 11
20-411 Lublin

Kontakt

tel.: 81 464 16 30
fax: 81 464 16 31
lublin@seka.pl

Dyrektor

Bartosz Barwicki
Szczegóły

OLSZTYN

ul. Dworcowa 7
10-413 Olsztyn

Kontakt

tel.: 89 679 94 40
fax: 89 679 94 41
olsztyn@seka.pl

Dyrektor

Kamil Lullis p.o. dyrektora
Szczegóły

OPOLE

ul. Strzelców Bytomskich 7
45-084 Opole

Kontakt

tel.: 77 545 75 40
fax: 77 545 75 41
opole@seka.pl

Dyrektor

Marek Klimowski
Szczegóły

POZNAŃ

ul. Norwida 14
60-867 Poznań

Kontakt

tel.: 61 624 02 60
fax: 61 624 02 61
poznan@seka.pl

Dyrektor

Jerzy Wójcik
Szczegóły

RZESZÓW

ul. Partyzantów 1A
35-242 Rzeszów

Kontakt

tel.: 17 717 65 20
fax: 17 717 65 21
rzeszow@seka.pl

Dyrektor

Joanna Zarzyczny
Szczegóły

SZCZECIN

ul. Żubrów 3
71-617 Szczecin

Kontakt

tel.: 91 88 19 500
szczecin@seka.pl

Dyrektor

Ewa Urbanek
Szczegóły

TORUŃ

ul. Dominikańska 9
87-100 Toruń

Kontakt

tel.: 56 640 20 37
fax: 56 640 20 38
torun@seka.pl

Dyrektor

Joanna Majewska
Szczegóły

WARSZAWA

ul. Paca 37
04-386 Warszawa

Kontakt

tel. 22 517 88 50
fax. 22 517 88 08
warszawa@seka.pl

Dyrektor

Jarosław Strusiński
Szczegóły

WROCŁAW

ul. Kaszubska 8/4
50-217 Wrocław

Kontakt

tel.: 71 738 38 00
wroclaw@seka.pl

Dyrektor

Agata Janecka
Szczegóły