×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Zarząd SEKA

Zarząd SEKA S.A. jest wieloosobowy.

 

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2016/08/Maciej-Sekunda-Prezes-SEKA-SA.png

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył z wyróżnieniem 2-letnie Podyplomowe Centrum Kształcenia Kadr Administracji Państwowej oraz m.in. kurs w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. Prof. J. Rosnera we Wrocławiu. Ponadto posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w ciągu 23-letniej pracy w instytucjach państwowych. Wśród pełnionych funkcji w zakresie bhp i prawa pracy na szczególną uwagę zasługują:  stanowisko  inspektora pracy w Państwowej Inspekcji Pracy, następnie głównego specjalisty w Ministerstwie Administracji i Gospodarki Komunalnej oraz głównego specjalisty w Urzędzie Rady Ministrów, która była zwieńczeniem pracy w administracji publicznej. W roku 1988 rozpoczął działalność biznesową w obszarze szkoleń i doradztwa z prawa pracy. Z założonej niewielkiej firmy pod jego kierownictwem SEKA wyrosła na jedną z kluczowych i najsilniejszych spółek w branży na polskim rynku. O wielkości i pozycji firmy, obok licznych nagród i wyróżnień, świadczy ogólnopolska struktura i osiągane wyniki finansowe. Funkcję prezesa zarządu SEKA S.A. sprawował nieprzerwanie do końca 2014 r. W swojej karierze zawodowej, poza doświadczeniami w administracji publicznej i biznesie, Maciej Sekunda zdobył praktykę dydaktyczną m.in. w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Warszawie, której był współzałożycielem. Jest jednocześnie ekspertem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych, członkiem w Komisji Trójstronnej: Pracodawcy – Związki Zawodowe – Rząd. Były członek Rady Ochrony Pracy działającej przy Sejmie RP.

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2016/08/Łukasz-Zaczkowski-Członek-Zarządu-ds-Operacyjnych-SEKA-SA.png

Absolwent  Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych, kierunek Informatyka i Ekonometria (2002 r). W 2013 roku ukończył Roczne Podyplomowe Studia Menadżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 2015 roku ukończył studia Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pracuje w firmie SEKA od 2007 roku, początkowo jako asystent Prezesa Zarządu, od 2011 roku Dyrektor ds. Operacyjnych, a od 2015 Członek Zarządu ds. Operacyjnych. W latach 2003- 2013 prezes zarządu / dyrektor zarządzający w spółce FUTURE MEDIA, działającej w branży telekomunikacyjnej. W latach 2002-2003 doświadczenie zawodowe jako meadżer zdobywał w firmie STAKO Sp. z o.o.

zdjecie https://www.seka.pl/wp-content/uploads/2016/08/Elżbieta-Zadrożna-Czlonek-Zarządu-ds-Finansowych-SEKA-SA.png

Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, kierunek finanse i rachunkowość przedsiębiorstw (2010), 2-letnie studia magisterskie. Wcześniej ukończyła studia licencjackie, na wydziale Ekonomii i Zarządzania, kierunek finanse i rachunkowość przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Siedlcach. W 2014 ukończyła  Podyplomowe Studia Rachunkowości  Finansowej w świetle polskich i międzynarodowych  standardów rachunkowości.

Od 1996  zatrudniona w firmie Seka, początkowo jako księgowa, od 2001 roku główna księgowa/prokurent, a od 2015 roku Członek Zarządu ds. Finansowych. W latach 1989-1995  pracowała  w Banku PKO S.A.