SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Orły Kształcenia dla SEKA S.A.


Już po raz drugi SEKA S.A. znalazła sie w gronie laureatów plebiscytu Branżowego – ORŁY, który wyróżnia jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.


Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie to jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy SEKA S.A., co dostrzegają zadowoleni Klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji całej branży (aby otrzymać status Laureata, należy spełnić podstawowe kryterium – czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 62.5 tysiąca firm. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji.

W założeniu, to zestawienie, które jest po prostu fair dla wszystkich – zarówno firm jak i ich Klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium, czy uiszczania wpisowego – zostały porównane już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży. Z założenia kapitułą oceniającą byli tutaj sami Klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których Klienci wychodzą po prostu zadowoleni.

Analogicznie jak w pierwszej edycji plebiscytu pod uwagę wzięte zostały wszystkie firmy funkcjonujące na rynku z tej samej branży. Porównane zostały oceny ponad 65 tysięcy firm skanując ponad 3 miliony stron internetowych portali branżowych i społecznościowych takich jak: np. Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

Finalnie, przeanalizowano około 385 tysięcy ocen Klientów zamieszczonych w Internecie, by wyłonić Laureatów Plebiscytu Orły Kształcenia 2019. Grono Laureatów to jedynie 4.3% badanych firm.

orly.plZobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA

Zapisz się na nasz newsletter!