SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

NOWY budynek SEKA S.A.

Oddział Warszawa

Kursy spawalnicze, obsługa wózków i podestów, szkolenia energetyczne G1, G2, G3, bhp, ppoż., pierwsza pomoc, certyfikacja księgowa.


NOWY ADRES ODDZIAŁU WARSZAWA TO: ZABRANIECKA 80, 03-787 WARSZAWA


Ośrodek Szkoleń Zawodowych – SPAWALNIA

oddział warszawa zabraniecka 80, targówek, Nowa spawalnia wraz z nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami szkoleniowymi

Nowa spawalnia wraz z nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami szkoleniowymi zostały oficjalnie oddane do użytku 18 lipca 2019 roku. Tutaj właśnie, do nowej siedziby Oddziału Warszawa SEKA S.A. zapraszamy na wszystkie szkolenia dla osób z regionu Mazowsza. Zobacz daty najbliższych szkoleń:

Oddział Warszawa na ulicy Zabranieckiej 80, kursy spawania i zawodowe

Lokalizacja spawalni i Oddziału Warszawa SEKA S.A.

Nowy budynek mieści się przy ulicy Zabranieckiej 80, na Targówku Fabrycznym w Warszawie. Jest to lokalizacja znajdująca się niedaleko budowy nowego odcinka Trasy Świętokrzyskiej, na przedłużeniu nowo otwartej ulicy z Dworca Wschodniego dlatego też będzie można się tam dostać bardzo łatwo. Najbliższym sąsiadem jest budynek Procter & Gamble, jak i wiele innych firm posiadających siedziby w tym popularnym ostatnio rejonie Warszawy. Zobacz mapę poniżej:

Nowe biuro, plac manewrowy, parking dla uczestników szkoleń oraz znakomicie wyposażona, największa spawalnia w Europie. Szkolimy tam tysiące nowych, certyfikowanych spawaczy, elektryków i operatorów maszyn. Kurs w SEKA S.A. zawsze zakończony jest egzaminem, po którym uczestnik otrzymuje uprawnia do wykonywania prac spawalniczych na podstawie „książeczki spawacza” oraz certyfikatu uznawanych na terenie kraju oraz w krajach Unii Europejskiej.

Kontakt: Tomasz Dąbrowski Specjalista ds. szkoleń
tel. 22 517 88 20 | kom. 509 686 939 | e-mail: t.dabrowski@seka.pl

 

Do Ośrodka Szkoleń Zawodowych przy ul. Zabranieckej 80, 03-787 Warszawa dojedziesz linią autobusu 138, wysiadając na przystanku na żądanie o nazwie „Zabraniecka-Magazyny”. Zobacz poniżej rozkład jazdy tej linii:

Zapisz się na nasz newsletter!