SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Kadry-i-place-200x200-SEKAOferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi kadrowo-płacowe w zakresie doradztwa z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i warunków pracy, które świadczymy w sposób zabezpieczający interesy pracodawców.


teczka-osobowa-seka-sa-obsluga-kadrowo-placowa

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy ekspertów już dziś. Zachęcamy do skorzystania z naszych rozwiązań, wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie usług kadrowo-płacowych.

W ZAKRESIE KADROWO-PŁACOWYM

 • Przygotowywanie niestandardowych, nieperiodycznych raportów zgodnych z oczekiwaniami Klienta.
 • Przygotowywanie wniosków do celów emerytalno-rentowych (druki ZUS Rp-7), pomoc przy wypełnianiu druków Kp-1 oraz ZUS Rp-6.
 • Korekty deklaracji ZUS z lat ubiegłych, sprzed okresu świadczenia usług na rzecz danego Klienta.
 • Przygotowanie audytu płac i akt osobowych.
 • Przygotowanie regulaminu pracy i regulaminu wynagradzania, regulaminu ZFŚS.

KORZYŚCI OUTSOURCINGU:

W przypadku małych i średnich firm zlecenie usługi na zewnątrz przynosi większe korzyści niż zatrudnienie na etacie specjalistów od kadr i płac. Są to m. in.:

 • outsorcing-kadrowo-placowy-sekaoszczędność kosztów przynosząca realne oszczędności dla firmy,
 • większa efektywność, eliminująca problemy związane z koniecznością zatrudnienia zmiennika na czas absencji specjalisty,
 • zwolnienie kadry zarządzającej i działu prawnego klienta z obowiązku bycia na bieżąco z nowelizacjami przepisów z zakresu prawa pracy i prawa podatkowego (zajmuje się tym dział prawny firmy SEKA),
 • świadczone w ramach umowy przez dział prawny firmy SEKA konsultacje w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów czy niejasności,
 • stała kontrola jakości usług kadrowo-płacowych poprzez audyty wewnętrzne, regularnie przeprowadzane przez firmę SEKA S.A.
 • zdjęcie z klienta odpowiedzialności reprezentowania firmy jako pracodawca przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
 • zwolnienie pracodawcy z konieczności delegowania pracownika poprzez przeprowadzanie szkoleń z zakresu kadr i płac w placówkach klienta.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy usługę outsourcingu kadrowo-płacowego dla takich pracodawców, jak: PKP INTERCITY, PGE Obsługa Kadrowa, Renault Polska, BD Polska, Scania Polska, Procter & Gamble, FM Polska, Mostostal Warszawa, Krajowa Izba Doradców Podatkowych Warszawa, Yves Rocher.


zobacz-wiecej-button-seka

Kontakt: Elżbieta Zadrożna Dyrektor finansowa SEKA S.A.
tel.: 22 517 88 23, 22 517 88 48, e-mail: kadryplace@seka.pl

Przeczytaj artykuł:

„Kompleksowe usługi”

SEKA SA dynamicznie się rozwija, wspierając klientów w skomplikowanym procesie prowadzenia przedsiębiorstw, instytucji czy organizacji. Oferta firmy jest bardzo szeroka; są w niej, oprócz usług związanych z BHP, ochroną ppoż. czy środowiska, również kompleksowe usługi kadrowo-płacowe, rozmawiamy z Elżbietą Zadrożną, dyrektor finansową SEKA S.A.

Pobierz PDF Magazynu SEKA zawierający artykuł:

 


NAJBLIŻSZE SZKOLENIA


stopka-magazyn-seka

#OutsourcingKadrowoPłacowy #Outsourcing #Kadry #Płace #ZUS#ZFŚS #AktaOsobowe #SEKA #SEKASA #Księgowość #Przepisy#Świadczenia #Finanse #UrządSkarbowy