SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Plakaty BHP

Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów.

Powyższe, prastare, chińskie przysłowie, okazuje się niezwykle aktualne. Zwykły plakat często i dużo szybciej komunikuje treść jaką chcemy przekazać, np. w miejscu pracy. Obrazy zachowujemy i przywołujemy w pamięci skuteczniej, a przy tym potrzebujemy tylko kilku sekund aby je przyswoić. Percepcja każdego z nas jest bardzo indywidualna, jedni preferują treści czysto edukacyjne inni symboliczne, a kolejni artystyczne. Niezależnie od upodobań, uważamy, że jeśli jakakolwiek sztuka czy działanie może ratować ludzi przed utratą życia czy kalectwem, to jest warto to robić. Poniżej przedstawiamy Wam dzieła twórców, którzy podjęli temat bezpieczeństwa i higieny pracy bhp oraz prewencji przeciw pożarowej ppoż.

Plakaty zgromadzone poniżej możesz pobrać, wydrukować i powiesić w biurze, na budowie, w magazynie, kantynie, tablicy informacyjnej, udostępnić w serwisach społecznościowych, na własnej stronie www, rozesłać do pracowników, klientów, znajomych i gdziekolwiek tylko możesz aby zwiększyć świadomość potrzeby budowy bezpiecznego otoczenia.

Pliki gotowe do druku poniżej, posiadają następujące parametry:

A3, TIFF, CMYK, 300dpi, ok. 70Mb.


☎️ Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel. 22 517 88 66 e-mail: michal.sekunda@seka.pl


Zapisz się na nasz newsletter!