SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

SEKA S.A. wygrała licytację obrazu „Nostalgia” – Jasmina Šoljanina, wspierając Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


W tym roku mottem zbiórki było hasła „Wiatr W Żagle”. Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Obraz zatytułowany „Nostalgia” to już drugie działo Jasmina Šoljanina zakupione przez naszą firmę. Obraz zawisł w nowej siedzibie warszawskiego oddziału SEKA S.A. znajdującej się na warszawskim Targówku Przemysłowym przy ulicy Zabranieckiej 80.

Autor

Autor obrazu, Jasmin Šoljanin jest niezwykłą postacią tak barwną jak jego obrazy. Z pochodzenia jest Serbem, ale już od lat dziewięćdziesiątych mieszka i tworzy w Polsce w Warszawie. W jego dziełach wyraźna jest pasja i otwartość, którą zawdzięcza swojemu południowemu pochodzeniu. Jego dzieła to głównie portrety, animalistyki i abstrakcja. Artysta nie unika również eksperymentów polegających na mieszaniu stylów i technik. Nie dziwi więc fakt, że jego są cenione i znajdują się w kolekcjach całego świata.

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) w SEKA S.A.

Zakup kolejnego obrazu w ramach charytatywnej aukcji wpisuje się w prowadzoną od wielu lat przez SEKA S.A.do politykę społecznej odpowiedzialności. SEKA S.A. jak firm szkoleniowo-doradcza prowadzi szereg działań mających na celu promowanie bezpieczeństwa we wszystkich aspektach ludzkiej działalności.

 

 

 

 Zobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA