SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Targi S4S – Solution For Safety

SEKA S.A. otrzymała tytuł Patrnera Strategicznego targów S4S – Solutions for Safety.

TARGI ZOSTAŁY ODWOŁANE PRZEZ ORGANIZATORA

Targi S4S (Solution for Safety) „Profesjonalni i bezpieczni w pracy” to wydarzenie skierowane do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracy oraz bezpieczeństwo pożarowe w firmach, przedsiębiorstwach i zakładach pracy. W imprezie wezmą udział pracodawcy, osoby zarządzające firmami (dyrektorzy), pracownicy służby BHP, specjaliści ds. ochrony przeciwpożarowej, producenci sprzętu i środków ochrony osobistej oraz firmy oferujące pełną obsługę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zarówno tematyka, jak i lokalizacja targów wzbudza duże zainteresowanie wystawców, jak i zwiedzających. Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkie podmioty, które działają na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków i terenów do przedstawienia swoich wyrobów i osiągnięć w tym zakresie.


W trakcie wykładów, będziecie mieli okazję zobaczyć prelekcję

Marka Maszewskiego Dyrektora Nadzoru SEKA S.A. na którą serdecznie zapraszamy. (Dokładna godzina prezentacji zostanie podana wkrótce)

W treści wystąpienia zostanie omówionych szereg zagadnień związanych z nowoczesnym podejściem do zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz prewencji przeciwpożarowej w przedsiębiorstwie. Więcej…


Dlaczego warto?

Targi S4S są skierowane przede wszystkim do: pracodawców, osób zarządzających firmami (dyrektorzy), służb BHP w firmach, specjalistów ppoż., podwykonawców produkujący środki ochronne, firm obsługujących BHP.

Targi S4S to jedyna tego typu wystawa w centralnej Polsce. W Warszawie swoje centrale mają największe firmy i koncerny działające na terenie naszego kraju.

Organizator

Fundacja Edukacja i Technika Ratownictwa – Podstawowym celem Fundacji, zgodnie z jej statutem, jest wspieranie edukacji ratowników jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz rozwoju techniki ratowniczej.

 

 


Zobacz także:

bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40

 

 


Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA