×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

ECO OUTSOURCING – OUTSOURCING ŚRODOWISKOWY

Ochrona-srodowiska-200x200-SEKA

W ramach usługi eco outsourcingu (outsourcing środowiskowy) obejmujemy nadzorem całą problematykę ochrony środowiska w firmie Klienta. Pomagamy w identyfikacji prawnych wymogów środowiskowych i podpowiadamy, jak sprawnie poruszać się w tej wymagającej i zmiennej względem prawnym materii.

 

 

NA CZYM POLEGA ECO OUTSOURCING?

Współpracę rozpoczynamy od audytu środowiskowego, który w przyszłości, zgodnie z przyjętymi standardami powtarzamy cyklicznie. Towarzyszymy podczas kontroli WIOŚ w firmie oraz reprezentujemy ją w sprawach związanych z ochroną środowiska. W ramach usługi eco outsourcing wykonujemy również niezbędne sprawozdania (np. odpadowe, opakowaniowe, za korzystanie ze środowiska, KOBIZE) oraz naliczamy opłaty środowiskowe. Przygotowujemy dokumentację niezbędną do uzyskania pozwoleń środowiskowych. Każdemu Klientowi pomożemy właściwie zorganizować gospodarkę odpadami poprzez eco outsourcing.

OUTSOURCING ŚRODOWISKOWY – KORZYŚCI

Ochrona środowiska jest obecnie ważnym aspektem działalności każdego przedsiębiorstwa ze względów wizerunkowych oraz ze względu na restrykcje prawne w tym zakresie. Outsourcing środowiskowy powierzony doświadczonym specjalistom pozwoli uniknąć ewentualnych uchybień w tym zakresie i wynikających z nich kar finansowych oraz potencjalnych strat wizerunkowych.

NASI EKSPERCI

Świadczymy usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska w całej Polsce. Mając na uwadze tempo zmian prawnych w zakresie ochrony środowiska, stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez cykliczne szkolenia.

Nasz doświadczony zespół składa się z pracowników zatrudnionych w centrali i w oddziałach.

Poza szerokim gronem specjalistów możemy się poszczycić współpracą z grupą wybitnych ekspertów, do której należą:

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej wydziału Organizacji i Zarządzania. Audytor Wewnętrzny systemu zarządzania środowiskiem wg ISO-14001. Nadzoruje pracę oddziałów SEKA S.A. w aspekcie handlowym i merytorycznym oraz odpowiada za pierwszy kontakt z klientem.
Absolwent Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada siedmioletnie doświadczenie pracy w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska. Zajmuje się analizą i przygotowywaniem wniosków z zakresu ochrony środowiska (pozwolenia zintegrowane, raporty oddziaływania na środowisko, operaty wodnoprawne, wnioski i zgłoszenia z zakresu emisji gazów i pyłów do powietrza, przeglądy ekologiczne).
Ukończył Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Posiada 15-letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej, obejmującej: pozwolenia zintegrowane, karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, wnioski z zakresu emisji gazów i pyłów do powietrza.
Ponadto w naszych oddziałach zatrudniamy następujących ekspertów: