SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

whistleblowingsummit.plWhistleblowing Summit – patronat SEKA S.A.

Konferencja ONLINE
8 października 2020 r.

UWAGA rabat o wartości 50 zł na udział w wydarzeniu dla wszystkich  klientów SEKA S.A. Kod rabatowy: SEKA2020WS%


Zapraszamy na pierwszą w Polsce konferencję online, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu. W trakcie wydarzenia poruszane będą zagadnienia z obszaru prawa, technologii, zarządzania, w tym m.in. dotyczące bezpieczeństwa systemów whistlebowingowych oraz przetwarzania danych osobowych w tych systemach.

W ciągu najbliższych dwóch lat sygnaliści (osoby informujące o nadużyciach) zostaną objęci systemową ochroną prawną w każdym z krajów członkowskich UE.

Whistleblowing Summit 2020 Do 17 grudnia 2021 r. wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej, w tym Polska zobowiązane są do implementacji dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 roku w sprawie ochrony osób zgłaszających przypadki naruszenia prawa Unii (tzw. dyrektywa o ochronie sygnalistów). Niniejszy unijny przepis wymaga od państw UE wdrożenia systemowej ochrony sygnalistów. Do 17 grudnia 2021 r. unijne prawo obejmie wszystkie podmioty prawne w sektorze publicznym oraz podmioty prawne sektora prywatnego zatrudniające powyżej 250 pracowników. Do 17 grudnia 2023 r. wymogami dyrektywy zostaną również objęte podmioty prawne sektora prywatnego liczące powyżej 50 pracowników.

WHISTLEBLOWING SUMMIT skierowane jest zarówno do ekspertów z zakresu compliance, osób zarządzających organizacjami, jak również innych osób poszukujących praktycznych informacji w tym zakresie.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim osobom poszukującym rzetelnej, praktycznej i użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów, zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji, a co najważniejsze – uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

WHISTLEBLOWING SUMMIT to aż cztery praktyczne panele tematyczne:

  • Panel I: Skuteczne wdrożenie i zarządzanie systemem whistleblowingowym
  • Panel II: Bezpieczeństwo systemów whistleblowingowych
  • Panel III: Efektywne przetwarzanie informacji (w tym danych osobowych) w systemach whistleblowingowych
  • Panel IV: Wdrożenia systemów whistleblowingowych – case studies

pierwsza w Polsce konferencja, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Dołącz do wydarzenia na:


☎️ Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa; audytu, szkolenia i nadzoru, skontaktuj się z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel. 22 517 88 66 e-mail: michal.sekunda@seka.pl


WHISTLEBLOWING SUMMIT patronat seka s.a. konferencja online

NAJBLIŻSZE KURSY I SZKOLENIA BHP