×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Prowadzenie postępowań powypadkowych to jeden z trudniejszych tematów w pracy inspektora BHP. Jednocześnie ma niebagatelny wpływ na firmę, w której wypadek miał miejsce. Na inspektorze ciąży dodatkowo odpowiedzialność , zarówno za bieżący stan bezpieczeństwa firmy jak i za działania profilaktyczne. Nasze szkolenie pozwoli Ci udoskonalić  praktyczne  umiejętności przeprowadzenia postępowania powypadkowego, opracowania  wniosków i stosowania środków profilaktycznych  zapobiegających  powstaniu wypadków w przyszłości. Nabędziesz jednocześnie  wiedzę na podstawie studium przypadków, omówieniu wybranych kazusów, orzeczeń sądowych i przeprowadzanych kontroli PIP.

To Twój kolejny krok aby stać się  specjalistą cenionym i atrakcyjnym dla pracodawców. Wejdź na wyższy poziom swojej pracy, rozwijaj się, zapisz się nasze  szkolenie!

Zapraszamy na warsztaty on-line z zakresu tematyki wypadków przy pracy.

  • TERMIN: 27  listopada  2020, godziny 10:00 – 14:00
  • FORMA: online
  • CENA: 190 PLN

JEŚLI CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ kliknij przycisk:

 

 

lub zadzwoń: 77 545 75 40,  napisz e-mail: opole@seka.pl

O SZKOLENIU:

Doskonalenie  praktycznych umiejętności przeprowadzenia postępowania powypadkowego, opracowania  wniosków i stosowania środków profilaktycznych zapobiegających  powstaniu wypadków w przyszłości. Uczestnik nabędzie wiedzę na podstawie studium przypadków, omówieniu wybranych kazusów, orzeczeń sądowych i przeprowadzanych kontroli PIP. Na szkoleniu poruszone będą następujące tematy:

Zakres tematyczny:

– proces postępowania powypadkowego

– utrudnienia w postępowaniu powypadkowym

– wnioski i działania profilaktyczne

– dokumentacja

– rola specjalisty BHP i pracodawcy w trakcie postępowania sądowego

– orzecznictwo sądowe

– omówienie wybranych kazusów

–  omówienie ciekawych przypadków i związanych z tym kontroli PIP

TRENER:

Jerzy Kaczmarek – Główny specjalista ds. bhp, inspektor ochrony ppoż, biegły sądowy, szkoleniowiec z wieloletnim stażem.

bhp online

Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA