SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Zakończyła się czwarta edycja Quizu Moc w BHP. W marcu grono laureatów powiększyło się o kolejne osoby. Tak jak poprzednio wszyscy otrzymają nagrody. Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy, tych którzy już się zarejestrowali do dalszego uczestnictwa a wszystkich pozostałych do rejestracji. Nasz konkurs to nie tylko szansa wygranej, ale również możliwość pogłębienia wiedzy w zakresie bezpieczeństwa.

 

Sprawdź swoją faktyczną wiedze na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.


Ponad tysiąc pytań Quizu powstało w oparciu o opracowany przez ekspertów SEKA S.A. Słownik Pojęć BHP. Twórcy to osoby zajmujący się praktycznie na co dzień kwestiami bezpieczeństwa. Aby wziąć udział wystarczy rejestracja. Jeżeli chcesz codziennie będziemy przypominać Ci o konkursie. Tylko systematyczny udział w Quizie zwiększa szanse wygranej i pozwoli ugruntować wiedzę.

Czas kwarantanny powodowany nasilającą się epidemią COVID-19 jest trudnym okresem dla całego naszego społeczeństwa. Nie pozwólmy by był to czas bezproduktywny. Weź udział w Quizie Moc w BHP! Skorzystaj ze szkoleń on-line SEKA S.A. szkolenia@seka.pl ! Wszystko nie ruszając się z domu.

 


Dzięki rejestracji z NIP-em firmy możliwa jest konkurencja między pracownikami w jednym zakładzie pracy. Ta rywalizacja przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy.

NIE MA LEPSZEGO SPOSOBU NAUKI NIŻ PRZEZ ZABAWĘ I RYWALIZACJĘ z NAGRODAMI!

Ranking zdobywanych codziennie punktów, jest publiczny i na żywo. Każdego dnia uczestnik może zdobyć 3 punkty. Sprawdź chociaż z ciekawości, to nic nie kosztuje, a możesz zdobyć super gadżet. Do wygrania 100 power banków o łącznej wartości ok. 4000 PLN – nie przegap!

Regulamin konkursu MOC w BHP


Styczniowa Edycja – Quizu

W tym miesiącu grono laureatów naszego konkursu powiększył się o kolejnych dziesięciu uczestników. Z satysfakcją informujemy że są nimi:

🏆 Małgorzata T.
🏆 Rafał B.
🏆 Paula S.
🏆 Gabriela G.
🏆 Paweł S.
🏆 Michał M.
🏆 Sylwia G.
🏆 Łukasz K.
🏆 Jakub L.
🏆 Piotr U.
🏆 Maciej O.

Wszystkim gratulujemy! Laureaci otrzymają:
samochodowy powerbank 4400 mAh
✔️ z latarką,
✔️ z funkcją do przecinania pasów,
✔️ młotkiem bezpieczeństwa,
✔️ dane wyjściowe: DC5V / 1A,
✔️ złączem typu C (przejściówka),
✔️ kablem do ładowania USB 3.0 / Micro USB.

Nie przegap szansy! Graj i wygraj! W przyszłym miesiącu to TY możesz znaleźć się wśród zwycięzców!


Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl


W cyklu DOŚWIADCZENIE, opisaliśmy już kilka bardzo ciekawych case study działań SEKA S.A. ze swoimi klientami, do których należą największe światowe marki:

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj Więcej…

AMREST – Quick service & casual dining Więcej…

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej Więcej…

Danfoss – Safety on the shop floor Więcej…Zobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA

Zapisz się na nasz newsletter!