SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Zakończyła się wrześniowa edycja Quizu Moc w BHP. Podobnie jak w poprzednich miesiącach grono laureatów powiększyło się o kolejnych dziesięć osób. Wszystkim serdecznie gratulujemy i prześlemy nagrody. Była to ostatnia edycja, w której zwycięzcy otrzymali nagrody, nie oznacza to jednak, że nasz konkurs zakończył się. Zachęcamy wszystkich uczestników do kontynuacji a pozostałych do rejestracji. Warto wziąć udział w Quizie gdyż jest to okazja do poszerzenia i sprawdzenia swojej wiedzy. Zarejestruj się  już teraz!

 

Sprawdź swoją faktyczną wiedze na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.


Ponad tysiąc pytań Quizu to rezultat pracy ekspertów SEKA S.A. – twórców Słownika Pojęć BHP. Nasi pracownicy stykają się na co dzień z praktycznymi problemami związanymi z kwestiami bezpieczeństwa, tak więc rejestracja i udział Quizie  to szansa zdobycia użytecznej wiedzy. Codzienny udział w konkursie to szansa utrwalenia wiedzy, która przełoży się na bezpieczeństwo nas wszystkich w pracy i poza nią. Jeżeli chcesz możemy przypomnieć Ci o udziale codzienny mailem.

 


Dzięki rejestracji z NIP-em firmy możliwa jest konkurencja między pracownikami w jednym zakładzie pracy.Rywalizacja przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy.

NIE MA LEPSZEGO SPOSOBU NAUKI NIŻ PRZEZ ZABAWĘ I RYWALIZACJĘ z NAGRODAMI!

Ranking zdobywanych codziennie punktów, jest publiczny i na żywo. Każdego dnia uczestnik może zdobyć 3 punkty. Sprawdź chociaż z ciekawości, to nic nie kosztuje!

Regulamin konkursu MOC w BHP


Wrześniowa Edycja – Quizu

Laureatami  quizu w ty miesiącu są:

🏆 Krzysztof T.
🏆 Maciej K.
🏆 Anna K.
🏆 Lucyna K.
🏆 Wojciech D.
🏆 Martyna W.
🏆 Marcin R.
🏆 Lidia W.
🏆 Damian B.
🏆 Edyta M.

Wszystkim gratulujemy! Laureaci otrzymają:
samochodowy powerbank 4400 mAh
✔️ z latarką,
✔️ z funkcją do przecinania pasów,
✔️ młotkiem bezpieczeństwa,
✔️ dane wyjściowe: DC5V / 1A,
✔️ złączem typu C (przejściówka),
✔️ kablem do ładowania USB 3.0 / Micro USB.


Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl


W cyklu DOŚWIADCZENIE, opisaliśmy już kilka bardzo ciekawych case study działań SEKA S.A. ze swoimi klientami, do których należą największe światowe marki:

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj Więcej…

AMREST – Quick service & casual dining Więcej…

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej Więcej…

Danfoss – Safety on the shop floor Więcej…


edukacja bhp


Zobacz też:
bhp i ppoz seka sa 100x40szkolenia zawodowe seka sa 100x40prawo pracy i ubezpieczen spolecznych seka sa 100x40kursy komputerowe seka sa 100x40pierwsza pomoc seka sa 100x40ochrona srodowiska seka sa 100x40rekrutacje i zatrudnienie seka sa 100x40szkolenia miekkie seka sa 100x40
kursy metodyczne seka sa 100x40srodki ochrony roslin seka sa 100x40rachunkowosc i finanse seka sa 100x40prawo zamowien publicznych seka sa 100x40
Zapraszamy do odwiedzenia: Facebook | LinkedIn | YouTube | Twitter | Google | Magazyn SEKA