SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
seka-kwartalnik

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 1 (12) 2017

W aktualnym numerze magazynu SEKA, chcemy zwrócić Państwa uwagę na znaczenie budowania długotrwałych relacji firmy z rynkiem i korzyści jakie się z tym wiążą. Inwestowanie w pracowników, dbałość o jakość miejsca pracy przekłada się na zadowolenie kadry a tym samym lepszą jakość produktów i usług – to właśnie doceniają klienci. Takim podejściem szczyci się firma Unilever zaprezentowana w magazynie jako dobra praktyka. Takim zasadom hołduje również SEKA S.A., która znalazła się w tym roku na liście „Gazel Biznesu” – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Życzymy przyjemnej lektury!