SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 2 (24) 2020

Stało się… to, co miało się stać… Wielu ekspertów, ostrzegało przed potencjalnym zagrożeniem. Pomimo tego życie zaskoczyło nas swoją nieprzewidywalnością. Pandemia, kryzys, izolacja to słowa, które zagościły na pierwszych stronach gazet, w mediach opiniotwórczych i na ustach pracodawców oraz pracowników. Wszyscy musieliśmy dopasować się do nowej, wymagającej rzeczywistości. Jedni zrobili to lepiej, inni gorzej. Odpowiednio prowadzona długofalowa polityka rozwoju, umiejętne zarządzanie kryzysem oraz dobre relacje z otoczeniem biznesowym pozwoliły niektórym firmom ograniczyć zaistniałe perturbacje. Po kilku miesiącach „stress testu” rynek zmienił się… Czy na dobre, to się dopiero okaże. Eksperci podkreślają ogromny wzrost znaczenia wszelkich projektów biznesowych opartych o internet. E-commerce, edukacja i szkolenia online to wyzwania, które świat musiał podjąć z dnia na dzień. Te wyzwania to nie tylko szanse takie jak większa dostępność, ułatwienie w komunikacji, obniżenie kosztów działalności. To również zagrożenia, w tym na przykład cyberprzestępstwa, a w okresie łagodzenia obostrzeń – zagrożenia sanitarne itp.

Wydanie magazynu Seka , które mają Państwo przed sobą, to efekt naszych obserwacji i rozmów z klientami, partnerami biznesowymi, którzy w tym trudnym czasie chcieli dzielić się swoimi spostrzeżeniami. To również podsumowanie najważniejszych trendów, jakie  zarysowały się w biznesie przez ostatnie cztery miesiące. Magazyn Seka to – jak zwykle – merytoryczne, a zarazem praktyczne kompendium wiedzy i pozytywnych przykładów związanych z odpowiedzialnym, bezpiecznym i higienicznym prowadzeniem biznesu.

 Zapraszam do lektury najnowszego wydania magazynu SEKA!

Dziękujemy, że są Państwo z nami.

 

 

 

Marek Maszewski

Dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A.