SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Dobre praktyki – „The best or nothing”

Budowa nowoczesnej fabryki to nie tylko konieczność sprostania współczesnym wymogom w zakresie logistyki czy optymalizacji produkcji w celu zapewnienia konkurencyjności, to również konieczność sprostania wysokim wymogom a zakresie ekologii, bezpieczeństwa i warunków pracy.

„Fabryka Mercedes-Benz w Jaworze jest tzw. smart Factory, czyli fabryką inteligentną. Wpisuje się w czwartą rewolucję przemysłową (Przemysł 4.0.), która za cel stawia sobie wykorzystanie superinteligentnych maszyn pozwalających na zarządzanie informacjami w czasie rzeczywistym czy cyfrowe zarządzanie produkcją. W procesie produkcyjnym wykorzystana zostanie także rozszerzona rzeczywistość (AR) oraz analizy Big Data, które w znaczący sposób wspierają działania pracowników w trakcie produkcji i montażu.”

Pracownicy nowej fabryki Daimlera w pełni identyfikują się ze sloganem „The best or nothing”. Strategia firmy zakłada utrzymanie najwyższych światowych standardów we wszystkich obszarach działalności. Wdrożone w polskiej fabryce rozwiązania będą w przyszłości przenoszone na grunt innych zakładów Mercedesa na świecie.

Rozmowa z Ewą Łabno-Falęcką, Mercedes-Benz Polska

 

Materiał jest także umieszczony na platformie wydawniczej, przyjaznej do czytania treści na smartfonie, zobacz poniżej:


Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie, skontaktuj się teraz z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel.: 22 517 88 66 | e-mail: michal.sekunda@seka.pl


W cyklu DOŚWIADCZENIE, opisaliśmy już kilka bardzo ciekawych case study działań SEKA S.A. ze swoimi klientami, do których należą największe światowe marki:

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj Więcej…

 

 

AMREST – Quick service & casual dining Więcej…

 

 

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej Więcej…

 

 

DHL – „O mały włos” Więcej…

 

 

PROSAVE.pl – Życie chronione wiedzą Więcej…

Zapisz się na nasz newsletter!