SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

ZAKRES USŁUGI OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

 

Kadry-i-place-200x200-SEKA

Oferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi w pełnym zakresie kadrowo-płacowym,  które świadczymy w sposób zabezpieczający interesy pracodawców.


outsorcing-kadrowo-placowy-sekaKORZYŚCI OUTSOURCINGU KADROWO-PŁACOWEGO SEKA S.A.:

Zlecenie obsługi kadrowo-płacowej na zewnątrz przynosi większe korzyści niż zatrudnienie na etacie specjalistów od kadr i płac. Są to m. in.:

  • oszczędność kosztów przynosząca realne oszczędności dla firmy,
  • brak ponoszenia opłat na aktualizację programów kadrowo-płacowych,
  • większa efektywność, eliminująca problemy związane z koniecznością zatrudnienia zmiennika na czas absencji specjalisty,
  • zwolnienie kadry zarządzającej i działu prawnego klienta z obowiązku bycia na bieżąco z nowelizacjami przepisów z zakresu prawa pracy i prawa podatkowego (zajmuje się tym dział prawny firmy SEKA S.A.),
  • świadczone w ramach umowy przez dział prawny firmy SEKA S.A. konsultacje w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów czy niejasności,
  • stała kontrola jakości usług kadrowo-płacowych poprzez audyty wewnętrzne, regularnie przeprowadzane przez firmę SEKA S.A.
  • zdjęcie z klienta odpowiedzialności reprezentowania firmy jako pracodawca przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
  • zwolnienie pracodawcy z konieczności delegowania pracownika poprzez przeprowadzanie szkoleń z zakresu kadr i płac w placówkach klienta.

teczka-osobowa-seka-sa-obsluga-kadrowo-placowa

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy ekspertów już dziś. Zachęcamy do skorzystania z naszych rozwiązań, wiedzy i najlepszych praktyk w zakresie usług kadrowo-płacowych.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy usługę outsourcingu kadrowo-płacowego dla takich pracodawców, jak: PKP INTERCITY, PGE Obsługa Kadrowa, Renault Polska, BD Polska, Scania Polska, Procter & Gamble, FM Polska, Mostostal Warszawa, Krajowa Izba Doradców Podatkowych Warszawa, Yves Rocher, Ontex Polska Sp. z o.o., BK SEE Poland S.A.Sungwoo s.r.o, Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.


zobacz-wiecej-button-sekaKontakt: Elżbieta Zadrożna Dyrektor finansowa SEKA S.A.
tel.: 22 517 88 23, 22 517 88 48, e-mail: kadryplace@seka.pl


Przeczytaj artykuł:

„Kompleksowe usługi”

SEKA SA dynamicznie się rozwija, wspierając klientów w skomplikowanym procesie prowadzenia przedsiębiorstw, instytucji czy organizacji. Oferta firmy jest bardzo szeroka; są w niej, oprócz usług związanych z BHP, ochroną ppoż. czy środowiska, również kompleksowe usługi kadrowo-płacowe, rozmawiamy z Elżbietą Zadrożną, dyrektor finansową SEKA S.A.

Pobierz PDF Magazynu SEKA zawierający artykuł:

 


Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi kadrowo-płacowe w zakresie doradztwa z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i warunków pracy, które świadczymy w sposób zabezpieczający interesy pracodawców.