SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Szkolenia okresowe BHP ON-LINE

  • Najwyższy poziom merytoryczny przedstawiony w zabawny sposób, opowiedziany zrozumiałym językiem.
  • Interakcje, które nie pozwolą się znudzić.
  • Dziesiątki przykładów zachowań i sytuacji, które pozwolą zrozumieć i zapamiętać tematykę bhp.
  • Zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r.
  • Dostępne 24/7.

NAPISZ DO NAS TERAZ NA: szkolenia@seka.pl


  •  W języku polskim i angielskim.
  • Dostępne w wersji mobilnej, z możliwością wykonania na komputerze / laptopie, tablecie, telefonie komórkowym.
  • Niewymagana instalacja dodatkowych programów, wystarczy przeglądarka internetowa i karta dźwiękowa.
  • Możliwość wielokrotnego przerwania szkolenia i powrotu do miejsca poprzedniego zamknięcia.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DEMO

Jesteśmy liderem w organizacji szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Od początku naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 1 500 000 osób.


☎️ Zapytaj o współpracę w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa; audytu, szkolenia i nadzoru, skontaktuj się z Michałem Sekundą Dyrektorem handlowym SEKA S.A. tel. 22 517 88 66 e-mail: michal.sekunda@seka.pl.


Szkolenia BHP online – realizacja obowiązków pracownika

Osoby wykonujące obowiązki wynikające z tytułu umowy o pracę powinny odbyć szkolenie z zakresu bhp. Istnieją sytuacje, w których realizacja takiego szkolenia i otrzymanie certyfikatu z uczestnictwa jest wręcz koniecznością (ze względu na regulacje prawne). Aby ułatwić swoim pracownikom realizację ich obowiązków, zapewnij im dostęp do szkolenia BHP online. W ten sposób będą mogli skorzystać z internetowej wersji kursu, co jest niezwykle wygodne – zwłaszcza, gdy choć część pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. W przypadku klientów indywidualnych, którzy starają się na bieżąco pogłębiać i aktualizować stan swojej wiedzy w zakresie bhp, tego typu szkolenie także się doskonale sprawdzi.

Szkolenia BHP online – stworzone przez specjalistów

Dzięki temu, że kursy zostały opracowane przez specjalistów z branży, mających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów stacjonarnych, są na najwyższym poziomie merytorycznym. Stawiamy na jakość przedstawianych informacji, nie powielamy mitów i nie pozostawiamy wątpliwości. Prowadzone przez nas szkolenia BHP online są zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r, co świadczy o ich poziomie i adekwatności do sytuacji prawnej.

Szkolenia BHP online – użyteczne także w codziennym życiu

Wiemy, że przekazywane przez nas informacje są ważne i stanowią podstawę bezpieczeństwa w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Wiedza, którą przekazujemy, ma wpływ także na codzienne życie uczestników kursów. Z tego powodu prezentujemy dziesiątki przykładów zachowań i sytuacji, które pozwalają zrozumieć i zapamiętać tematykę bhp. Aby każdy mógł wynieść z odbytego szkolenia tak dużo, jak to możliwe.

Szkolenia BHP online – prowadzone w przyjazny sposób

Profesjonalizm i wnioski z pracy stacjonarnej pozwoliły nam na przedstawianie informacji w sposób zabawny, zrozumiałym i przyjaznym językiem. Co więcej, szkolenia BHP online, które przygotowaliśmy, zawierają aktywizujące elementy, zachęcające do interakcji. Dzięki temu kursanci wręcz nie mogą się nudzić i szybciej przyswajają prezentowany materiał.

Szkolenie BHP online – kiedy tylko zechcesz

Szkolenia BHP online dostępne są 24/7, co stanowi ich niepodważalną zaletę. To właśnie dzięki temu, że szkolenia przez internet nie wymagają interakcji „twarzą w twarz”, mogą odbywać się o dowolnej porze. Kursanci mogą zapoznać się z wiedzą i materiałem w najdogodniejszym dla nich momencie, w pełnym skupieniu i o dogodnej dla nich porze, co jest znacznie wygodniejszym i elastyczniejszym rozwiązaniem niż wyznaczanie jednego, konkretnego terminu szkolenia.

Szkolenia BHP on-line są przystępną formą nauki, z której można skorzystać w każdych warunkach i o dogodnej porze. Mają wiele zalet, zwłaszcza gdy wybierze się szkolenie BHP online stworzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, o doskonałym przygotowaniu merytorycznym i umiejętnościach adekwatnych do roli Prowadzącego. Takie są właśnie szkolenia online SEKA.