SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Szkolenia BHP

wyszukiwarka szkoleń
„Każdy, kto przestaje się uczyć, jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę, pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.”

Henry Ford

Do kogo skierowane są szkolenia BHP ON-LINE?

szkolenia-okresowe-bhp-seka-saOferujemy pełną obsługę szkoleń e-learningowych bhp i ppoż. Niezależnie od wielkości zlecenia realizowana jest taka sama jakość i zakres usługi – począwszy od udostępnienia konta w serwisie szkoleniowym na platformie e-learningowej zapisanie uczestnika na e-szkolenie, asystę techniczną dla użytkownika końcowego, po wydanie zaświadczenia i wygenerowanie pełnego raportu dotyczącego zaliczenia e-szkolenia.

Bez wątpienia formuła e-learningu usprawnia przedsiębiorcom szkolenie pracowników w zakresie bhp i ppoż. i zdecydowanie obniża koszty.

Jesteśmy liderem w organizacji szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Od początku naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 1 000 000 osób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy szkolenia e-learningowe BHP w wersji polskiej i angielskiej, dla trzech grup stanowisk:

  • szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych,
  • szkolenie okresowe pracodawców i innych osób kierujących pracownikami,
  • szkolenie okresowe pracowników inżynieryjno-technicznych.

Szczegółowe opisy szkoleń znajdą Państwo w poniższych dokumentach:

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DEMO


demo

NASI EKSPERCI

Od 1988 roku szkolimy i prowadzimy kursy dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalnych trenerów i wykładowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Obecnie nasz zespół trenerski składa się z ponad 400 osób. Są wśród nich praktycy z danej dziedziny, wykładowcy wyższych uczelni i uznane autorytety. Nasi eksperci są też autorami licznych publikacji w wiodących pismach branżowych.

Działamy na terenie całej Polski i świadczymy usługi wysokiej jakości, co potwierdza uzyskanie Certyfikatu ISO 9001:2008, a także Certyfikatu uznania kompetencji jednostki edukacyjnej nadany przez CIOP-PIB. Dzięki naszym profesjonalnym trenerom, dzięki ich wiedzy jesteśmy ekspertami na każdym polu naszej działalności i zdobywamy zaufanie na terenie całego kraju.

SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE