×

Pliki cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaakceptuj, jeśli chcesz dalej korzystać ze strony.

Akceptuję
Nie akceptuję
SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.
Zaznacz stronę

Szkolenie podatek JPK_VAT z deklaracją

Szkolenie dotyczy zmian w zakresie danych jakie zobowiązani są przesyłać przedsiębiorcy do Ministerstwa Finansów  w ramach nowego  pliku JPK z deklaracją.
Zmiany te związane są z kolejnym krokiem automatyzacji i cyfryzacji kontroli podatkowych przedsiębiorców.

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE SZKOLENIOWE PROWADZONE W FORMIE WEBINARIUM

kiedy: 30 listopada 2020, godz. 10.00-14.30, jak: ON-LINE, koszt szkolenia: 249 PLN

Uwaga! Promocyjna cena 199 zł

CELE SZKOLENIA

nowy_jpk_vat_z_deklaracjaCelem szkolenia jest przekazanie uczestnikom kompleksowej, szczegółowej, teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu JPK VAT w 2020 roku, w tym istotnych zmian i aktualnego orzecznictwa w zakresie raportowania VAT. Ważnym atutem szkolenia jest omówienie aktualnego stanu prawnego oraz prowadzenie zajęć przez wieloletniego praktyka, specjalizującego się w szczególności w tematyce podatku VAT.

ADRESACI SZKOLENIA

Do udziału w webinarium zapraszamy wszystkie osoby zawodowo zajmujące się podatkiem VAT, ale także te, które z dniem 01.10.2020 r. zostały zobowiązane uczestniczyć w procesie sprawozdawczym, tj. między innymi przedsiębiorcy, pracownicy biur rachunkowych, pracownicy działów księgowości.   

 

PROWADZĄCA

 

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – przede wszystkim praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, przedsiębiorca – właścicielka firmy, wykładowczyni – posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych, autorka internetowych szkoleń podatkowych i artykułów o tematyce związanej z przedsiębiorczością. Jako praktyk Pani Beata Kuśmierek w swojej pracy trenerskiej wykorzystuje doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas obsługi podmiotów gospodarczych, omawianą tematykę wzbogaca o liczne przykłady z życia gospodarczego oraz orzecznictwo.

 

 

 

TEMATYKA SZKOLENIA

  1. Co oznacza w praktyce dla przedsiębiorców nowa zawartość plików JPK?
  2. Jakie towary i usługi będą w ewidencji podatku należnego oznaczane GTU?
  3. Jakie znaczenie ma dla sprzedawcy raportowanie procedur w ramach nowego JPK z deklaracja?
  4. Jak należy prezentować sprzedaż ewidencjonowaną na kasie fiskalnej i jak oznaczać faktury wystawiane do paragonów?
  5. Jakie oznaczenia zobowiązany jest stosować nabywca i jakie zagrożenia związane są z mechanizmem podzielonej płatności w nowym JPK_VAT z deklaracją?
  6. Jak należy procedować korekty w nowym JPK_VAT z deklaracją?
  7. Co kosztuje 500 zł i jak uniknąć kary?
  8. Jak przygotować firmę na nowy JPK VAT z deklaracją ?

Skontaktuj się z nami poprzez: