SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Doświadczenie

Przedstawiamy wybrane case study SEKA S.A., które pokazują z perspektywy naszych Partnerów, sposoby zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w ich przedsiębiorstwach. Przykłady obejmują także szerokie spektrum usług naszej spółki. Zapraszamy do regularnego odwiedzania tego działu, gdzie stale będziemy publikować nowe materiały na temat naszego doświadczenia i praktycznych realizacji, o których chcielibyśmy szerzej opowiedzieć. Życzymy miłej lektury:


GrupaZywiec_case_study_SEKA_SA_bhp_ppoz_ochrona_srodowiskaGrupa Żywiec – Jesteśmy otwarci na nowe trendy

Jak każda nowoczesna organizacja, uznajemy rozwój pracowników za kluczowy element doskonalenia naszej firmy.

Rozmowa z Jackiem Sawickim, dyrektorem Browaru w Elblągu


 

Unilever-case-study-200x200-SEKA-SA

Unilever – Pozytywna kultura organizacyjna

Unilever to firma roztaczająca parasol nad ponad 400 markami na całym świecie, po które każdego dnia sięga 2,5 miliarda ludzi.

Rozmowa z Aleksandrą Stachurą, SHE Manager CEE, Unilever

 


200x200-shell-case-study-seka-sa

Shell – interweniuj, przestrzegaj, szanuj

„Każdego dnia na naszych stacjach obsługujemy ogromną rzeszę klientów. Na tym polega nasza działalność w detalu. Mamy najwyższej klasy zabezpieczenia techniczne, szkolimy załogi naszych stacji”

Rozmowa z Pawłem Najdzionem, Retail HSSE Manager Poland & Russia, Shell Sp. z o.o.


200x200-amrest-case-study-seka-sa

AMREST – Quick service & casual dining

Zgodnie z naczelnymi wartościami firmy podchodzimy odpowiedzialnie do powierzonych zadań, a dzięki unikatowej kulturze bring fun to life wychodzimy poza utarte schematy i potrafimy dobrze się bawić, bo wszystko co robimy, wynika z pasji.

Rozmowa z Magdaleną Newlaczyl, głównym specjalistą ds. BHP AmRest.

 


200x200-rolls-royce-case-study-seka-sa

Rolls-Royce – organizator pracy bezpiecznej

Zakład Rolls-Royce Poland w Gniewie zajął pierwsze miejsce w ostatniej edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. O tym jak stworzyć w firmie najwyższą kulturę bezpieczeństwa, a w efekcie zasłużyć na tak ważne wyróżnienie.

Rozmowa z Panem Adamem Plathem, Dyrektorem Zakładu Rolls-Royce w Polsce i Panem Michałem Frąckiewiczem, Dyrektorem ds. bhp i oś.

 


200x200-habasit-case-study-seka-sa

Habasit Polska – Bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych

Zarządzanie bezpieczeństwem w dużych przedsiębiorstwach jest ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony właśnie tam wprowadzone są najwyższe standardy, z drugiej zaś jest odpowiedzialność za setki pracowników.

Rozmowa z Katarzyną Ćwiklińską, Asystentką Zarządu w firmie HABASIT Polska

 


danfoss-seka-case-study-logo

Danfoss – Safety on the shop floor

„Bez względu na to, w jakim kraju znajduje się zakład Danfoss, musi on spełniać wymagania miejscowego i międzynarodowego prawa oraz wymagania polityk i standardów korporacyjnych”

Rozmowa z Pawłem Konarzewskim, firma Danfoss Poland

 

 


BOSCH – Gotowi na wszystko

„Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych kwestii wpływających na jakość pracy. Nie osiągnęlibyśmy takiego poziomu bez zaangażowania pracowników”

Rozmowa z Rafałem Garwickim, Kierownikiem Działu BHP w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Łodzi

 


Izba Gospodarcza – Wodociągi Polskie – Zarządzanie kryzysowe

„Każde przedsiębiorstwo powinno być przygotowane na niespodziewane zjawiska, powinno prowadzić analizę ryzyka, wiedzieć jak reagować.”

Rozmowa z dr inż. Klarą Ramm Ekspert Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie. Członek Zarządu EurEau (European Federation of National Associations of Water Services) i Przewodnicząca komitetu EurEau ds. ekonomicznych i prawnych sektora

 


Mostostal Warszawa – Zero wypadków

„Działamy w grupie firm, które chcą zmienić panujące realia, dlatego wspólnie wprowadzamy różnorodne rozwiązania systemowe i technologiczne.”

Rozmowa z Jackiem Szymankiem, Członkiem Zarządu ds. Zarządzania
i Administracji, Mostostal Warszawa.

 


AUNDE Poland Sp. z o.o. – BHP to przede wszystkim odpowiedzialność za zdrowie i życie pracowników

„BHP to przede wszystkim odpowiedzialność za zdrowie i życie pracowników, którzy są największą wartością firmy. Bez nich nie osiągnęlibyśmy takiego poziomu, na jakim jesteśmy”

Rozmowa z Beatą Stępień, Human Resources Manager AUNDE Poland Sp. z o.o.

 


Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie – Współpraca 

„Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to tak naprawdę mnożenie tej wiedzy, weryfikacja dotychczasowych działań i ciągłe doskonalenie.”

Rozmowa z Małgorzatą Kochańską Ekspertką od zagrożeń psychospołecznych, Przewodniczącą Komitetu Technicznego Rady Programowej Ośrodka Oceny i Doskonalenia Kompetencji BHP w CIOP-PIB oraz Doradcą Prezesa Zarządu SEKA S.A.

 


MCKB – Nastawienie na jakość 

„Nasz sukces jest nierozerwalnie związany z zadowoleniem i sukcesami naszych klientów, darzących nas zaufaniem.”

Rozmowa z z Piotrem Grabowiczem, prezesem zarządu MCKB Sp. z o.o.

 


Koalicja Bezpieczni w Pracy – Zaufanie, lojalność i satysfakcja

„Czy Polacy czują się bezpiecznie w pracy? Jakie branże uważają za najbardziej niebezpieczne? Jak często spotykają się z naruszeniami przepisów lub wypadkami w miejscu pracy?”

Rozmowa z Andrzejem Smółko, Przewodniczącym Koalicji Bezpieczni w Pracy, prezesem CWS-boco

 


Edukacyjna Komunikacja Ekspercka – SEKA S.A. Z NAMI BEZPIECZNIEJ!

EKE to projekt, który ewoluuje, dopasowując do zmieniającego się dynamicznie otoczenia biznesowego. Podstawowym założeniem projektu będzie jednak niezmiennie dotarcie ze specjalistyczną, branżową wiedzą z zakresu poprawy warunków pracy do wszystkich pracowników.

Rozmowa z Konradem Mroczkiem, Marketing Managerem SEKA S.A.

 


Orbis S.A. – Hotelarstwo w zgodzie z ekologią.

W branży hotelowej warto inwestować w rozwiązania proekologiczne, w dłuższej perspektywie – pięciu, dziesięciu i więcej lat – poniesione nakłady zwykle zwracają się z nawiązką (np. poprzez obniżenie kosztów eksploatacji).

Rozmowa z Ireneuszem Węgłowskim, wiceprezes zarządu Orbis S.A.

 


seka-audyt-czasu-pracy-forum-prawa-pracyseka-dokumentacja-pracownicza-forum-prawa-pracyseka-efektywne-zatrudnianie-pracownikow-forum-prawa-pracy