SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 3 (14) 2017

W aktualnym numerze magazynu SEKA rozmawiamy na tematy dotyczące zagrożeń, jakie mogą pojawić się w obrębie bardzo wrażliwej infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej. Prezentujemy najlepsze rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa w budownictwie. Ponadto poruszamy nurtujące przedstawicieli polskich firm tematy dotyczące segregacji odpadów, właściwości sądów pracy czy outsourcingu kadrowo-płacowego. Pochylamy się również z lekkim przymrużeniem oka nad tematem „higieny pracy”, wykorzystując przykład rozwiązań stosowanych w SEKA S.A.

Życzymy przyjemnej lektury!

Magazyn SEKA 1/2014