SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 4 (15) 2017

Najnowszy numer Magazynu SEKA poświęciliśmy w dużej mierze na omówienie rozwiązań dotyczących BHP. Począwszy od prezentacji inicjatywy, jaką jest „Koalicja Bezpieczni w Pracy”, która kreuje trendy i edukuje polskie przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez przedstawienie rozwiązań szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy realizowanych w formule e-learning czy skierowanych do pracowników branży budowlanej. Skończywszy na promocji innowacyjnego projektu, jakim jest Edukacyjna Komunikacja Ekspercka – docenionego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach Ogólnopolskiego Konkurs Poprawy Warunków Pracy.

Życzymy przyjemnej lektury!