SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 3 (18) 2018

W aktualnym numerze magazynu SEKA prezentujemy narzędzia proponowane przez partnerów firmy SEKA S.A., dzięki którym eksperci działający na rzecz naszych klientów mogą stale podnosić swoje kwalifikacje. W ramach dobrych praktyk przedstawiamy globalną firmę, z której doświadczeń mogą korzystać również mniejsze podmioty. Dzielimy się wiedzą, poradami i ciekawostkami. Poruszamy tematy ważne z punktu widzenia naszych pracowników, ale również – a może przede wszystkim – kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania naszych partnerów biznesowych.

Dziękujemy, że są Państwo z nami.

 

Magazyn SEKA 1/2014