SEKA S.A. | Dostarczamy uzupełniające się usługi w zakresie obowiązkowych zadań firm, w każdym mieście Polski.

Magazyn SEKA

Magazyn SEKA, to kwartalnik wydawany przez naszą spółkę od 2014 r. Jego ideą jest promowanie wiedzy o najnowszych trendach w obszarze bezpiecznych warunków pracy, ochrony środowiska oraz szkoleń. Na łamach magazynu prezentujemy także wywiady z naszymi ekspertami oraz zaproszonymi gośćmi.

Magazyn SEKA jest też okazją do zaprezentowania wydarzeń z życia naszej firmy, do uczestnictwa w których zapraszamy Państwa serdecznie. Stanowią one możliwość spotkania nie tylko na łamach pisma, ale również podczas różnego rodzaju spotkań o charakterze szkoleniowym czy biznesowym. Gorąco liczymy, że lektura naszych magazynów stanie się dla Państwa z jednej strony okazją do pogłębienia zawodowej wiedzy, ale także formą miłego spędzenia czasu na lekturze ciekawych artykułów.

Magazyn SEKA 2 (13) 2017

Aktualny numer magazynu SEKA poświęciliśmy zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz udzielaniu pierwszej pomocy. Poruszamy z ekspertką niezwykle ważne dla nas wszystkich tematy związane z umiejętnym udzielaniem pierwszej pomocy oraz prezentujemy inicjatywę – „Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”, która ma systemowo poprawiać stan bezpieczeństwa w branży najbardziej zagrożonej śmiertelnymi wypadkami. Magazyn SEKA to tradycyjnie również dobre praktyki. W tym numerze prezentujemy Grupę Żywiec i jej podejście do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

Życzymy przyjemnej lektury!